Przecieki w sterowniku


(konradpaluszek) #1

Witam. Mam kartę TBS 8922 i czasami przy wyłączeniu programu DVB Dream zawiesza się dvbdream.exe i muszę odczekać 5 minut żeby proces dvbdream.exe sam się wyłączyl, dopiero mogę go uruchomić. Kod błędu to: 0x000000cb. Czy mógłby mi w tym ktoś pomóc?

 


Poszukiwanie sterowniku
(sensu) #2

a możesz proces ręcznie zakończyć w menedżerze zadań?


(konradpaluszek) #3

Nie, nie mogę go zakończyć ręcznie, muszę czekać 5 minut, aż się wyłączy albo się zrestartuje komp albo się wyłączy proces i uruchomię go i jest OK i tak kilka razy dziennie. I czasami w podglądzie zdarzeń jest komunikat: Nie można znaleźć opisu dla identyfikatora zdarzenia ( 54 ) w źródle ( TBS8922 ). Być może komputer lokalny nie ma wymaganych informacji rejestru lub plików DLL potrzebnych do wyświetlania komunikatów z komputera zdalnego. Możesz użyć flagi /AUXSOURCE= do pobrania tego opisu.


(Longhorn2009) #4

Spróbuj zaktualizować do najnowszej wersji. Ewentualnie rozważ zmianę programu. U siebie używam dvb viewer, choć jemu także zdarzają się problemy ze stabilnością ale przy uruchamianiu. 


(konradpaluszek) #5

Sterowniki mam najnowsze i DVB Dream najnowszy.


(konradpaluszek) #6

Na każdym programie i na każdej wersji sterowników to samo. I jeszcze w "Podglądzie zdarzeń jest taki komunikat: Nie można znaleźć opisu dla identyfikatora zdarzenia ( 54 ) w źródle ( TBS8922 ). W sterowniku urządzenia powstają przecieki zablokowanych stron We/Wy, które powodują degradację systemu. System włączy automatycznie kod śledzenia, aby podjąć próbę i odnaleźć winowajcę.


(KAZDAN63) #7

A system to ?


(konradpaluszek) #8

System WIN XP.


(KAZDAN63) #9

WIN XP SP3?


(konradpaluszek) #10

Tak.


(konradpaluszek) #11

Czy przecieki w sterowniku mogą być spowodowane przez pamięć ram?


(konradpaluszek) #12

A może przez kabel sata?