Przedłużenie neostrady 512

Witam…

Mam mały problem/pytanie… otóz niedawno dzwoniła do mnie pani z Tp proponując mi przedłużenie mojej umowy… oczywiscie zgodziłem sie… na opcje 1MB… po 2dniach kurier dostarczył mi umowe podpisałem. Pani wspominała jeszcze że predkosc będzie zwiekszona w ciagu 14 dni… tak tez myslałem ze bedzie… jest 5 dzien juz po tej całej formalnosci… przy połączeniu mam napisane POŁACZENIE 1,3MB/S… ale rzeczywista predkosc jest nadal 512… przy sciaganiu transfer najwyzszy 64… wysyłanie 32 chyba… umowa stara konczy mi sie 27 grudnia.

Jak jest z tym powiekszaniem prędkości?

Wejdź na www.speedtest.pl i zobacz jaką masz prędkość.

Co do tego 1,3mbps to ja też mam w Netii i mi tak samo pisze, a mam neta 512kb.

Zaczekaj jeszcze trochę, ja jak zwiększałem prędkość neo miałem podobnie. System informował ze dana prędkość już jest a pliki pobierały się ze starą prędkością po paru dniach wszystko było już ok.Ta to widocznie musi przebiegać :slight_smile:

Zgadza się, poczekaj jeszcze trochę, nie musi to być te 14 dni, może być nawet więcej

aha… dziękuje za wyjaśnienie. Byłem pewny że coś sknocili… bo napisane jest że jest port 1,3 Mb/s a jednak nie ma… na www.speedtest.pl mam 524 chyba na 150 :stuck_out_tongue: nawet dzwoniłem do TP… to frajer powiedział że jakies nowe hasła mi przyślą czy co… i dopiero jak wygaśnie tamta umowa to mi powiekszą… w ogóle sprzecznie gadał niż MIŁA Pani która pomogła mi sie zdecydować na przedłużenie… :stuck_out_tongue: