Przedłużenie neostrady 512

(Mateuszx5) #1

Witam...

Mam mały problem/pytanie... otóz niedawno dzwoniła do mnie pani z Tp proponując mi przedłużenie mojej umowy... oczywiscie zgodziłem sie... na opcje 1MB... po 2dniach kurier dostarczył mi umowe podpisałem. Pani wspominała jeszcze że predkosc będzie zwiekszona w ciagu 14 dni... tak tez myslałem ze bedzie... jest 5 dzien juz po tej całej formalnosci... przy połączeniu mam napisane POŁACZENIE 1,3MB/S.. ale rzeczywista predkosc jest nadal 512... przy sciaganiu transfer najwyzszy 64... wysyłanie 32 chyba... umowa stara konczy mi sie 27 grudnia.

Jak jest z tym powiekszaniem prędkości?

(adam749) #2

Wejdź na www.speedtest.pl i zobacz jaką masz prędkość.

Co do tego 1,3mbps to ja też mam w Netii i mi tak samo pisze, a mam neta 512kb.

(Tomekvip22) #3

Zaczekaj jeszcze trochę, ja jak zwiększałem prędkość neo miałem podobnie. System informował ze dana prędkość już jest a pliki pobierały się ze starą prędkością po paru dniach wszystko było już ok.Ta to widocznie musi przebiegać :slight_smile:

(Albertuning) #4

Zgadza się, poczekaj jeszcze trochę, nie musi to być te 14 dni, może być nawet więcej

(Mateuszx5) #5

aha.. dziękuje za wyjaśnienie. Byłem pewny że coś sknocili... bo napisane jest że jest port 1,3 Mb/s a jednak nie ma.. na www.speedtest.pl mam 524 chyba na 150 :stuck_out_tongue: nawet dzwoniłem do TP.... to frajer powiedział że jakies nowe hasła mi przyślą czy co... i dopiero jak wygaśnie tamta umowa to mi powiekszą... w ogóle sprzecznie gadał niż MIŁA Pani która pomogła mi sie zdecydować na przedłużenie... :stuck_out_tongue: