Przedłużenie umowy czy nowa sieć? :)

Witajcie koledzy!

Za jakiś czas kończy mi się umowa z era (2x Nowy komfort) ii teraz nie wiem czy przedłużać czy przejść gdzieś indziej. Zawsze przekraczałem darmowe minuty no ale teraz ma być 2 razy więcej w tej samej cenie(160 minut). No i czasem rachunki nawet powyżej 2 stów były :confused: Nie wiem co bardziej mi się opłaca, przenieść się do innej sieci czy lepiej przedłużyć? Aha, wysyłam też dużo sms-ów :slight_smile: Z góry dzięki i pozdrawiam:)

mam ten sam dylemat:D również mam 2x Nowy Komfort (2000 smsów do Ery i 80 min do wszystkich sieci) i też właśnie zastanawiam się czy zostać w erze czy przejść na coś innego:D

ja bym proponował dialog za cene o ile pamietam 130zl w tym abonament telefoniczny masz lącze 6mb/s i tylko to placisz :slight_smile: i nie tylko sa oferty tańsze jeszcze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nie wiem jak jest w Erze ale w Orange są bardzo korzystne możliwości konfiguracji przy przedłużaniu umowy

Ja polecam przedłużyć erę, sam tak zrobiłem, jeżeli nie potrzebujesz nowego telefonu to się opłaca bardzo. Podwoją Ci minuty a będziesz płacił tyle ile dotychczas.

Ja osobiście nie lubię ery. Mój ojciec ma telefon w erze na abonament i nie jest wcale zadowolony. Ja mam już 5 rok w orange [idea] i jestem zadowolony. Chociarz wolałbym kartę ale to się wytnie :wink:

A ja byłem bardzo niezadowolony z Idei/Orange i zrezygnowałem z ich usług po kilkuletnim stażu. Miałem tez kiedyś abo w Erze (w Plusie zresztą też) i było o wiele lepiej niż w Orange;) Jednym słowem zasmakowałem innych sieci i już do pomarańczy nie wrócę;) Ale to nie jest temat z cyklu która sieć lepsza;P

Ja powiem tak, jeżeli masz sporo znajomych w Erze to oferta Ery jest dla Ciebie idealna zwłaszcza że dają teraz dwa razy więcej;)

Ja radzę zostać przy erze. Ale w Twoim wypadku wahałbym się nad wypróbowaniem PLAY, bo nie wiem jak jest w tej sieci. Ale do ery mam zaufanie i raczej bym nie brał kota w worku, jakim jest dla mnie w tym momencie PLAY.

Też mam takie zdanie :wink: Sieć dopiero się rozkręca, na razie ma dobre oferty, ale tak za 1 rok będzie mieć zwykłe ceny :wink: