Przedłużenie umowy w mixie

Niedługo mi sie kończy umowa i jakbym chciał przedłużyc umowe to wszystkie telefony mam po 1zł czy jak ?

zobacz na stronie swojego operatora. A umowa bo regulaminowym czasie (np. 2latach) automatycznie sie przedluza :slight_smile:

Ale własnie coś nie moge znalesc o tym :frowning: Ja jestem w Plus Mix, może ktos mi zapoda dokładnego linka ?

wszystko jest różne i nigdy nie ma takich samych ofert dla osób którym się kończy umowa. mósisz zajść do salonu i oni ci przedstawią konretną ofertę a co do

nie wszystkie lecz większoć te które możesz wziąć za zeta towszystkie które są ogólnie dostępne za zeta i dodatkowo jakieś kilka modeli droższych normalnie na umowę

http://www.plusgsm.pl/promocje/mix_w_plusie/wszystkie_telefony/ a to co to jest wszyskie telefony dostepne w mix i w dodatku w różnych opcjach.

Idź do salony PLUSA . I niech ci przedstawią proponowaną oferte, jaką już pewnie przyszykowali dla ciebie .

Zwykle w mixach,kiedy przedłużasz umowe , to nie ma żadnych dobrych promocji , jeśli chodzi o telefony…

potraktują Cię tak samo jak nowego klienta , z tym tylko że wymaganych dokumentów nie będą chcieli.