Przedni Panel Komputera [Problem z panelem AUDIO]

Witam, Mam Pewien Problem od zakupu Nowego Komputera Przedni Panel w którym znajdują się 4x USB i Wejście na słuchawki i Mikrofon nie chcą działać , tz. USB działają lecz audio nie działają Co mam zrobić ?

2793cb23a3b973c3m.jpg

_ PS. _

_ WITAM Forumowiczów _

nie kapuje niech mi ktoś wytłumaczy

Mam Pewien Plan od zakupu Nowego Komputera Przedni Panel w którym znajdują się 4x USB i Wejście na słuchawki i Mikrofon nie chcą działać , tz. USB działają lecz audio nie działają Co mam zrobić ?

Przepraszam błąd w pisaniu , Wykorzystywałem Forum/Google Lecz nic nie znalazłem tz. Tylko informacje podłączania Panelu do Płyty głównej, Przepraszam za błąd.

Proszę o ponowne przeczytanie Postu

o teraz kapuje

kupiłeś złożonego kompa czy składałeś sam (może źle kable do płyty głównej podpiołeś) ew bardziej prawdopodobna kwestia sterowników (czyt ich ustawień)

Nie wiem jaki masz system, płytę główną oraz kartę dżwiękową ??

Jeżeli masz kartę dżwiękową Realtek to zaznacz v Wyłącz wykrywanie gniazda panela przedniego :

viewtopic.php?f=19&t=205720

Dziękuje ZA Pomoc :slight_smile: no a jednak mój błąd w wyszukiwaniu

Nie żadny błąd w wyszukiwaniu od tego masz forum.

Napisz czy naprawiłeś, co i jak zrobiłeś aby inni skorzystali z tematu.

Pozdrawiam.

XMan.

akurat mam to samo u siebie, ale faktycznie po zaznaczeniu w karcie tej opcji wg.wskazówek XMana

panel przedni już działa !!

Nie żadny błąd w wyszukiwaniu od tego masz forum.

Napisz czy naprawiłeś, co i jak zrobiłeś aby inni skorzystali z tematu.

Mi tu chodziło o mój błąd w wyszukiwaniu , nie wyszukiwarki, W linku który zamieściłeś Jest cała instrukcja :wink: Dziękuje