Przedni Panel Komputera [Problem z panelem AUDIO]

(Astrapoper) #1

Witam, Mam Pewien Problem od zakupu Nowego Komputera Przedni Panel w którym znajdują się 4x USB i Wejście na słuchawki i Mikrofon nie chcą działać , tz. USB działają lecz audio nie działają Co mam zrobić ?

2793cb23a3b973c3m.jpg

_ PS. _

_ WITAM Forumowiczów _

(Drobok) #2

nie kapuje niech mi ktoś wytłumaczy

(Astrapoper) #3
Mam Pewien Plan od zakupu Nowego Komputera Przedni Panel w którym znajdują się 4x USB i Wejście na słuchawki i Mikrofon nie chcą działać , tz. USB działają lecz audio nie działają Co mam zrobić ?

Przepraszam błąd w pisaniu , Wykorzystywałem Forum/Google Lecz nic nie znalazłem tz. Tylko informacje podłączania Panelu do Płyty głównej, Przepraszam za błąd.

Proszę o ponowne przeczytanie Postu

(Drobok) #4

o teraz kapuje

kupiłeś złożonego kompa czy składałeś sam (może źle kable do płyty głównej podpiołeś) ew bardziej prawdopodobna kwestia sterowników (czyt ich ustawień)

(XMan) #5

Nie wiem jaki masz system, płytę główną oraz kartę dżwiękową ??

Jeżeli masz kartę dżwiękową Realtek to zaznacz v Wyłącz wykrywanie gniazda panela przedniego :

viewtopic.php?f=19&t=205720

(Astrapoper) #6

Dziękuje ZA Pomoc :slight_smile: no a jednak mój błąd w wyszukiwaniu

(XMan) #7

Nie żadny błąd w wyszukiwaniu od tego masz forum.

Napisz czy naprawiłeś, co i jak zrobiłeś aby inni skorzystali z tematu.

Pozdrawiam.

XMan.

(Franciszek777) #8

akurat mam to samo u siebie, ale faktycznie po zaznaczeniu w karcie tej opcji wg.wskazówek XMana

panel przedni już działa !!

(Astrapoper) #9
Nie żadny błąd w wyszukiwaniu od tego masz forum.

Napisz czy naprawiłeś, co i jak zrobiłeś aby inni skorzystali z tematu.

Mi tu chodziło o mój błąd w wyszukiwaniu , nie wyszukiwarki, W linku który zamieściłeś Jest cała instrukcja :wink: Dziękuje