Przeglądanie stron działa tylko w Winampie


(Biolmol) #1

Po nie ustalonym czasie nie wczytują się strony w Google Chrome i IE, podobnie w firefoxsie. Działa tylko przeglądarka winampa. Skype i naprzykład aktualizacje antywirusa również outlok bez problemu łącza sie z netem, IE godzine wczytuje i nic się nie dzieje??? Wyczytałem że tak ma firefoks na niektórych maszynach, ale u mnie nie działa też IE i Google. Pomaga restart systemu ale po jakimś czasie znowu to samo, ciekawe że w winampie normalnie wczytują się strony, mediaguide w WMP też działa co może powodować takie cuda?

Posiadam Avasta, Zone Alarm Pro, vista basics


(Michaelp128) #2

Podaj log z HijackThis :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654


(Biolmol) #3

Nawet nie wiedziałem że winampmoże pobierać :slight_smile:

Log z hijacka usunołem żeby czytać było wygodniej


(Olixxx94) #4

podejrzany jest ten wpis.


Próbowałeś otworzyć coś w Operze??


(Biolmol) #5

vx6000 to jest z kamerki Microsoftu. W sumie to opery dawno nie miałem to zainstaluje. Zobaczę co ciekawego zmienili w przeglądarce. Pewnie reinstalacja systemu pomoże, tylko nie wiem jak się do tego zabrać w laptopie, bo mam tylko jakieś płyty recovery i czy czasem "buba" nie wyjdzie z reinstalacji :slight_smile:


(huber2t) #6

Podaj log z Combofix

Logi dajesz na http://wklej.eu lub na http://wklej.org a w poście dajesz tylko link


(Danielm86) #7

Winamp korzysta z IE podczas przegladania stron. Widocznie masz syf w kompie


(Biolmol) #8

Opera też się zablokowała! A winapowa przeglądaka działala. Przypuszczam że blokują się konkretne porty, z poziomu przeglądarek nie moge wejść na router. Wklejam link z Combofix http://wklej.org/id/24280/ może tam coś znajdziecie z góry dzięki.

Miałem też jescze jeden objaw, zassałem winampem combo fix uruchomiłem zamknołem winampa i żeby już nic nie klikać podczas skanowania wyłączyłem internet i Zone Alarm, a tu za chwile blue screen, system po chwili odzyskał sprawność. Może karta sieciowa nawala albo coś :frowning: