Przeglądarka Chrome + Win7 same problemy

(MrAsusrp6) #1

Czy ktoś z forumowiczów używa Chrome na Win7 32 bit ?

Od kąd zainstalowałem Chrome co chwilę się wywala " Google Chrome przestał działać" i tak co jakiś czas.

Odinstalowałem, zainstalowałem na nowo i nic, chwilę jest Ok potem znowu " Google Chrome przestał działać"

Doprowadza mnie to do szewskiej pasji, nie chcę innej przeglądarki ta jest najlepsza, ale ile można wytrzymać z powtarzającym się błędem ?

Uprzedzając pytanie:

Google Chrome 5.0.375.125 (Oficjalna wersja 53311)

• system czysty

• aktualny

• oryginalny

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z przeglądarką.

Za wszystkie sugestię będę wdzięczny i Chrome nie odpuszczę :smiley:

Teraz znowu coś takiego

krzaki.jpg

Mam internet radiowy, w tej wykrzaczonej stronce znalazłem coś takiego, nie wiem czy to ważne ale podaję:

Content-Type: text/html

X-Cache: MISS from proxy2.proton.net.pl

X-Cache-Lookup: MISS from proxy2.proton.net.pl:8080

Via: 1.0 proxy2.proton.net.pl (squid/3.0.STABLE9)

Proxy-Connection: close

(LastNPC7) #2

Zainstaluj najnowszą betę 6 - jest o wiele szybsza od 5 , a nigdy mi nie wywaliła :slight_smile:

(MrAsusrp6) #3

No to rozwojowa:

Teraz się wywaliła taką informacją

Pliki pomagające opisać problem:

C:\Users\Jacek\AppData\Local\Temp\WERA3FE.tmp.WERInternalMetadata.xml

C:\Users\Jacek\AppData\Local\Temp\WERAFF1.tmp.appcompat.txt

C:\Users\Jacek\AppData\Local\Temp\WERB224.tmp.mdmp

rozwojowa.jpg

Czy ktoś jest mi w stanie pomóc ?

(Jacob) #4

Szczerze mówiąc używam Chrome’a już od dłuższego czasu i na Windows Seven i na XPku, ale nigdy takie problemy mi się nie zdarzyły. Szczerze mówiąc nie wiem czym to jest spowodowane.

Przesiadka na wersję BETA w celu poprawienia stabilności działania programu to niezbyt udane rozwiązanie. Ja radziłbym sprawdzić wersję portable. Być może mniejsza integracja z systemem operacyjnym pomoże w lepszym, sprawniejszym działaniem programu.

Oto do niej link: http://portableapps.com/news/2010-07-26 … .0.375.125

(MrAsusrp6) #5

Nie chcę wersji portable, niestety posty nic nie wnoszą do mojego problemu, który w dalszym ciągu jest nie rozwiązany.