Przeglądarka Firefox otwiera się bardzo wolno

Mam problem z przeglądarką firefox. Po kliknięciu na ikonkę otwiera się chyba z minutę. Kiedyś otwierała się szybciej.

Poza tym zdarza mi się coraz częściej ,że gaśnie obraz na kilkanaście sekund i znowu się pojawia - kilka razy pod rząd.

Próbowałeś reinstalować Firefox’ a łącznie z czyszczeniem rejestru?

Reinstalacja nic nie da. Przeprowadź Standardową Diagnostykę.

Dzięki :slight_smile: ,zacznę od diagnostyki i zobaczę. A jak gaśnie obraz w monitorze tzn. że monitor się psuje i trzeba przymierzyć się do nowego?

Jak to ci nie pomoże daj log z Hijackthis

ewanna2409 ile masz Ramu? Może coś poinstalowałaś, zżera pamięć i aplikacje chodzą wolniej. Firefox lubi dużo pamięci zużyć.

Zrób na temat tego nowy temat.

Masz rację, tak zrobię :slight_smile:

W dniu 04.05.2008 , o godzinie 15:03 został dopisany post przez ewanna2409

256 MB

W dniu 04.05.2008 , o godzinie 15:06 został dopisany post przez ewanna2409

Nie wiem co to znaczy “daj log”, to jest instalacja jakiegoś programu? ,pewnie jest napisane pod tym co mi podałeś :smiley: ,będę się wgryzała w to :smiley:

Pod linkiem który podałem masz wszystko napisane, wystarczy przeczytać

Podałem odnośnik do Standardowej Diagnostyki. Niestety nie napisałaś, czy jej dokładne przeprowadzenie (od początku do końca) pomogło…

PS. 256 MB RAM dla Firefoksa to rzeczywiście trochę mało, ale przy odpowiednio zoptymalizowanym systemie powinno wystarczyć.

Chyba wiem czemu tak wolno otwiera się przeglądarka, zaczęło mi wyświetlać ,że mam trojana. Jak włączam komp to wyświetla mi się,że avast wykrył trojana. Przeskanowałam dysk, w avaście kliknęłam i na kwarantannę i na usuń ale…cały czas wyświetla mi ,że jest trojan, nie wiem co jeszcze zrobić? :frowning:

W dniu 05.05.2008 , o godzinie 22:08 został dopisany post przez ewanna2409

Acha,żeby jeszcze nie było za łatwo to zanim wyświetlił mi się trojan to zrobiłam reinstalację firefoxa, nic mi to nie dało a do tego mam go teraz po angielsku… :frowning:

Reinstalacja była niepotrzebna. Zajrzyj do działu Bezpieczeństwo i logi HijackThis na tym forum - tam pomogą ci oczyścić system z wirusów.