Przeglądarka IE nie chce się zaktualizować

Witam :smiley:

Mam problem z aktualizacja do przeglądarki Internet Explorer (wiem że jest beznadziejna :stuck_out_tongue: ) chodzi o to że aktualizacja pobrano automatycznie ( po formacie zainstalowano starą wersje) i kiedy wciskam aktualizuj itd to się niby aktualizuje proces trwa jakieś 10 minut a potem komunikat że nie udało się zainstalować aktualizacji bla bla bla Uruchom ponownie komputer żeby zapisać ale nic się nie zaktualizowało więc nie wiem po jakie … (po tym komunikacie wyskakuje strona z mozilli o rozwiązywaniu problemów IE - nie skorzystałam) no ale za pierwszym razem tak zrobiłam tyle że po ponownym uruchomieniu komputera przeglądarka IE jest bez zmian w starej wersji i to jeszcze nic ta aktualizacja nadal jest na moim kompie co mnie niebywale irytuje jest komunikat że pobrano aktualizacje dla tego komputera wiecie taki żółty znaczek w prawym dolnym rogu ale żeby ją zainstalować nie ma możliwości a i usunąć tego tez nie potrafię. Jak usunąć aktualizacje albo zaktualizować IE wie ktoś może? Obecnie korzystam z Mozilli Firefox ale IE czasem się przydaje więc odinstalowywać jej nie zamierzam. Proszę o jakieś rady :smiley: ![-o<

Klikasz “Zainstaluj również aktualizację” czy coś w tym stylu? Ja kiedyś to odhaczyłem i taki komunikat mi się wyświetlał. Jeżeli masz to odhaczone, zaznacz i zainstaluj IE :slight_smile:

Nie nie ma czegoś takiego… Tu są screeny : http://img402.imageshack.us/img402/227/skan1c.png , http://img546.imageshack.us/img546/8092/skan2.png , http://img257.imageshack.us/img257/6791/skan3.png . więcej skanów nie zrobiłam bo musiała bym znowu próbować to instalować a potem resetować komputer bo takie jest zawsze polecenie po tej nieudanej aktualizacji najpierw pisze że się nie udało zaktualizować a potem uruchom ponownie komputer.

Dodane 24.01.2011 (Pn) 20:33

Ps: pisałam o tym ale może to źle ujęłam, po tych wszystkich operacjach na pulpicie automatycznie zapisuje się skrót internetowy z Mozilli - Rozwiązywanie problemów… i cały czas jeśli nie zrobię tego od razu wyskakuje polecenie : " Aktualizowanie tego komputera jest prawie ukończone. Musisz ponownie uruchomic komputer, aby aktualizacje zostały wprowadzone. "

Czy chcesz ponownie uruchomić komputer? i jest uruchom teraz i uruchom później… :oops: :oops:

To jest Internet Explorer 7, a najnowsza wersja to 8. Pobierz z stąd IE8 http://www.dobreprogramy.pl/Internet-Ex … 12642.html i zainstaluj (pamiętaj o zaznaczenie “Pobierz również aktualizację” podczas instalacji).

Dzięki :smiley: udało się :smiley: