Przeglądarka IE nie chce się zaktualizować


(lina21) #1

Witam :smiley:

Mam problem z aktualizacja do przeglądarki Internet Explorer (wiem że jest beznadziejna :stuck_out_tongue: ) chodzi o to że aktualizacja pobrano automatycznie ( po formacie zainstalowano starą wersje) i kiedy wciskam aktualizuj itd to się niby aktualizuje proces trwa jakieś 10 minut a potem komunikat że nie udało się zainstalować aktualizacji bla bla bla Uruchom ponownie komputer żeby zapisać ale nic się nie zaktualizowało więc nie wiem po jakie ... (po tym komunikacie wyskakuje strona z mozilli o rozwiązywaniu problemów IE - nie skorzystałam) no ale za pierwszym razem tak zrobiłam tyle że po ponownym uruchomieniu komputera przeglądarka IE jest bez zmian w starej wersji i to jeszcze nic ta aktualizacja nadal jest na moim kompie co mnie niebywale irytuje jest komunikat że pobrano aktualizacje dla tego komputera wiecie taki żółty znaczek w prawym dolnym rogu ale żeby ją zainstalować nie ma możliwości a i usunąć tego tez nie potrafię. Jak usunąć aktualizacje albo zaktualizować IE wie ktoś może? Obecnie korzystam z Mozilli Firefox ale IE czasem się przydaje więc odinstalowywać jej nie zamierzam. Proszę o jakieś rady :smiley: [-o<


(Dzitom) #2

Klikasz "Zainstaluj również aktualizację" czy coś w tym stylu? Ja kiedyś to odhaczyłem i taki komunikat mi się wyświetlał. Jeżeli masz to odhaczone, zaznacz i zainstaluj IE :slight_smile:


(lina21) #3

Nie nie ma czegoś takiego.. Tu są screeny : http://img402.imageshack.us/img402/227/skan1c.png , http://img546.imageshack.us/img546/8092/skan2.png , http://img257.imageshack.us/img257/6791/skan3.png . więcej skanów nie zrobiłam bo musiała bym znowu próbować to instalować a potem resetować komputer bo takie jest zawsze polecenie po tej nieudanej aktualizacji najpierw pisze że się nie udało zaktualizować a potem uruchom ponownie komputer.

-- Dodane 24.01.2011 (Pn) 20:33 --

Ps: pisałam o tym ale może to źle ujęłam, po tych wszystkich operacjach na pulpicie automatycznie zapisuje się skrót internetowy z Mozilli - Rozwiązywanie problemów... i cały czas jeśli nie zrobię tego od razu wyskakuje polecenie : " Aktualizowanie tego komputera jest prawie ukończone. Musisz ponownie uruchomic komputer, aby aktualizacje zostały wprowadzone. "

Czy chcesz ponownie uruchomić komputer? i jest uruchom teraz i uruchom później... :oops: :oops:


(Dzitom) #4

To jest Internet Explorer 7, a najnowsza wersja to 8. Pobierz z stąd IE8 http://www.dobreprogramy.pl/Internet-Ex ... 12642.html i zainstaluj (pamiętaj o zaznaczenie "Pobierz również aktualizację" podczas instalacji).


(lina21) #5

Dzięki :smiley: udało się :smiley: