Przeglądarka internetowa - jaka?

Oj kazdy ma swoją ulubioną ja testowałem Opere ale nie przypdała mi do gustu wole Firefoksa przyzwyczjłem sie do niego i jest mi dobrze z nim,

polecam

-Opera

-Firefox

no faktycznie - 1mb jest kolosalną różnicą :lol:

ja mam aktualnie 22 wtyczki - i faktycznie - wiek trwa jakieś 5 sek.

a kolega próbował użyć przyśpieszacza FF ??

chodzi mi o to, że tak naprawdę szybkość działania zależy od wielu czynników, nie tylko samej przeglądarki. Ważne też jest jakie są możliwości rozbudowy przeglądarki

na stronie http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/ba … zszerzenia jest około 140 pluginów, a to tylko część starej bazy.

FireFox rządki, duzo wtyczek, motywów, nic tylko zedżeć instalke i używac :d

Chyba zdecydowalem się na AvantBrowser…najbardziej przypadła mi do gustu

No cóż, skoro moderator rozpoczyna polemikę, no to musze bronić honoru :slight_smile:

:o FF 1.0.4- 5,3 MB, Opera 8.01 - 3,7 MB, różnica 1,6 MB, czyli więcej niż 1. Tak, to spora różnica na moim łączu radiowym 128 KB/s. Poza tym, FF mimo iż goły to jednak waży więcej niż Opera, nie? :wink: . Dokładnie to miałem na myśli, więc po co uwaga o rozmiarze owiej różnicy?

mam mniej, ok. 16, a uruchamia się 15 sec. na sprzęcie jaki posiadam. Stwierdzam fakt, nie starałem się na siłę pokazać FF w jak najgorszym świetle…

Tak, mimo to Opera jest zdecydowanie szybsza… Tu też stwierdzam fakt.

Opera ma to w środku od pobrania. Nie wszystko, zgadza się, pare rzeczy chętnie bym Operze dodał, ale nie zaprzeczysz, że FF przez machanizm rozszeżeń jest mniej bezpieczny niż “zamknięta” przeglądarka? Stwierdzam fakt, nie walcze z FF.

Pustelnik ależ nikt nie mówi, że walczysz :slight_smile:

podając różnicę miałem na myśli FF 1.0.5

poruszając ten temam miałem nadzieję, że w końcu pojawią się rzeczowe posty, które niosą w sobie informacje, a nie rulez, używam i jest świetna etc.

No cóż, mój post chyba był dość rzeczowy? Więc dlaczego się czepiłeś akurat mnie ?? :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

No i blokuje to wyskakujace okienka… [niepamientam jka mialo to fachowa nazwe…] 8)

blokowanie okienek pop-up :wink:

post kosz

Witam niechce otwierac nowego tematu bo to bezsensu… Odrazu mowie ze sie nieznamna html ale jak sie to robi ze moge napisac tekst a pod tym tekstem jest ukryty adres ?? z gory dzieki za odp…

właśnie ja tez jestem ciekaw bo to mój pierwszy post na tym forum ;D

To sie przywitaj… http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=29924 8)