Przeglądarka Internetowa zamula

Witam mam problem z przeglądarką, chodzi o to że nie mogę pisać np. loginu lub hasła jak się gdzieś loguje(np. na Wp). Gdy próbuje to zrobić to automatycznie strony się zamulają i nic nie można zrobić. Też gdy pisze w miejscu gdzie są linki występuje ten sam problem. Korzystam z Mozilli. Zmieniałem przeglądarki i to nic nie pomogło … w każdej był ten sam (lub podobny) błąd. Jeśli napisałem ta sprawę w złym dziale itp. to przepraszam za to … Wybaczcie mi jestem nowy na tej stronie :slight_smile: Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Kamil03061

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Pobierz AdwCleaner i uruchom (w przypadku Visty,7,8 kliknij prawym na pobrany plik i Uruchom jako Administrator), kliknij Skanuj, następnie Usuń

Cos tam niby szybciej chodzi ale nadal wystepuje ten sam błąd, zeby poprawnie wszystko dzialalo teraz musze tylko zminimalizowac i powrocic potem do okna :slight_smile: Pomogles lecz to nie to czego chcialem do konca jesli ma ktos jakies inne propozycje prosilbym o odpowiedz.