Przeglądarka - Jaką wybrać?

Cześć, zastanawiam się nad bezpieczną, szybką i bezwarunkową przeglądarkę. 

Zastanawiam się nad Chrome lecz nie mogę się zdecydować. Aktualnie jestem na Operze.  

Prosiłbym o porady. 

Dziękuję, pozdrawiam. 

 

 

 

 

 

PS: Za *** nie wiem gdzie mam umieścić ten temat.

Coraz bardziej przekonuję się do Google Chrome,oczywiście z adblockiem.Długo startuje ale zero reklam…Reasumując ,mam w użyciu trzy przeglądarki IE-11.Firefox i Google Chrome.Na przykład DP najlepiej wyświetlają się w IE.

Każda przeglądarka ma swoje wady i zalety, więc najlepiej zainstaluj sobie dajmy na to Chrome lub Firefox i zostań przy tej która odpowiada ci najbardziej i najlepiej chodzi na twoim sprzęcie. Wybór przeglądarki to kwestia gustu i sprzętu jaki się posiada, na różnych konfiguracjach chodzą inaczej. Tak więc musisz sam zdecydować. Ja ci jedynie mogę doradzić abyś nie instalował adblocka, bo bardzo spowalnia on przeglądarke, lepiej zainstalować sobie admunchera lub adfendera.

Albo uBlock, który używam w Google Chrome. Swoją drogą, też miałem problem ze zdecydowaniem się nad przeglądarką. FF kompletnie mi nie odpowiada od dłuższego czasu, Opera może być, ale bardziej przekonałem się do Chrome, która z wersji na wersję jest lepsza. 

Używanie AdBlocka ma swoje wady i zalety, nie ma reklam ale niektóre strony nie działają. Polecam Chromium.

AdBlock kiepski ostatnio zrobił się zaraz po tym, jak dostaliśmy informację, że pozwano AdBlock do sądu czy coś. Od tamtej pory często nie blokuje AdBlock reklam. 

Firefox+Adblock Edge.

A jaki to problem mieć, tak jak na przykład ja mam, zainstalowanych 6 różnych przeglądarek? Raz bawisz się jedną, instalujesz różne dodatki, raz drugą, trzecią itd. i wybierasz tę, która najbardziej Ci pasuje.

Ja wybrałem na tę główną Firefoxa z wieloma różnymi dodatkami (w tej chwili działa u mnie na FF 26 rozszerzeń) i jestem bardzo zadowolony.