Przeglądarka nie otwiera jednej konkretnej strony www

Witam. Próbowałem IE, FFoxa i Opery… nie otwierają mi strony www.orange.pl, poza tym wszystkie inne stronki działają poprawnie. Mam Viste home basic i korzystam z routera D-link. A cha, jak pociągnąłem sieć przez komórkę, to się stronka otworzyła, a jak znowu przez router to kolejna klapa. Działało o.k. przez ponad rok i padło dwa miesiące temu.

Dostawca Internetu?

Masz możliwość sprawdzenia bez routera?

dostawcą jest oczywiście tepsa i nie moge bez routera, ale sprawdzałem na telefonie bo mam w n65 wi-fi i jest to samo-internet śmiga ale orange się nie otwiera przez router a przez telefoniczny wap działa. biore kompa do pracy i tam sprawdzę czy to sieć czy komputer. jeśli komputer działa poprawnie,to co wtedy Panowie??

Jaki antywirus? Firewall?

sprawdziłem na sieci hotelowej i w pracy- stronka się ładuje na IE z problemami i nie wyświetla się poprawnie a na FFoxie smiga bez problemu. w domu niestety nadal klapa, czyli to nie problem antywira i firewalla. kożystam z avasta i ze standardowej zapory vistowej ale skoro puszcza mnie gdzie indziej to jest to pewnie problem z routerem w domu???

… router lub dostawca Internetu - też tak się może zdarzyć.

Ta strona ?

http://www.orange.pl/portal/map/map?noredir=1

dziwne, że wina leży po stronie dostawcy netu, bo sprawdziłem też stronę tepsy-też nie idzie! !!

Czy jeśli wyszło,że to router, to można jakoś ten problem rozwiązać???

Mysz tak to ta stronka.