Przeglądarka się nie otwiera

Witam, jestem słaby z kompów więc proszę o pomoc. Mam Vistę i strasznie ciężko otwiera mi się przeglądarka windowsa. Czasami otwiera się po kilka minut, a czasami wogóle, bywa, że dopiero otworzy się wywołana za trzecim razem. Jak to usprawnić. Jeżeli wywalić i zainstalować inną to jaką i jak wywalić tą i jak zainstalować inną i jaką. Przepraszam za może banalne pytania, ale proszę o pomoc.

Spróbuj zainstalować Mozilla firefox. A ile masz pamięci Ram na kompie? Podaj w ogóle konfigurację komputera. Jaka Vista? Włączony tryb Aero?

mam 3GB ramu na 667 MHz więc to raczej nie to. Nie wiem co to jest Aero.

Złączono Posta : 07.12.2007 (Pią) 14:08

już jak się strona otworzy to jest Ok. Nawet taraz mam taki problem - tę stroną mam otwartą i wszystko mogę zrobić, Następną stronę próbuję otworzyć i się nie otwiera. Cały czas ją zamykam i od nowa otwieram - jak już za którymś razem załapie to będzie OK - póki nie zamknę strony

Tutaj masz napisane co to jest Aero:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Aero_(interfejs

(link należy skopiować i wkleić do przeglądarki)

koziorozec1977

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku icon_edit.gif