Przegladarka www a klient pocztowy

Dlaczego czasami jak korzystam z przegladarki zeby sprawdzic poczte to wszystko wskazuje na to ze nie mam nowych wiadomosci a gdy jade klientem pocztowym to dostaje ich mase. Nie chodzi tu o spam ale o normalne maile. Mam ten problem czasami na portalu gazety ale mialem tez kiedys na onecie i tak samo mam na moim prywatnym mailu. Problem lezy w tym ze nie zawsze moge instalowac klienta kiedy mam mozliwosc sprawdzania netu.

Pozdro

A w programie masz zaznaczoną opcję aby kasował maile juz pobrane.

Jak nie to zapewne ściąga za każdym razem wszystkie.

A jaki to klient pocztowy i jaka przeglądarka? Klient musi być ustawiony w systemie jako domyślny.

Mam normalnego Outlooka z IE i jest domyslny bo nie uzywam innego. Poza tym to sa maile totalnie nowe. Wydaje mi sie ze to jakis problem z odswiezaniem przegladarki czyli ze laduje mi strone z off-line-u. Ale czasami daje to “odswiez” kilka razy i nic sie nie dzieje. Zreszta taki problem zdazyl mi sie z 5 razy z czego 3 kosztowaly mnie troche. Jak myslicie moge jakies roszczenia wysunac do portalu w zwiazku z tym??

A profil w Outlooku masz na hasło?

tak - mam :smiley:

A sprawdzasz pocztę przez IE z włączonym Outlookiem?

Jeśli nie, włącz Outlook i zobacz jak jest. Jeśli wszystko będzie poprawnie, to profil na hasło jest Twoim problemem.

ok ale ten problem mialem kilka razy tylko a nie za kazdym razem. Poza tym na roznych kompach

może PLIK > odzancz PRACUJ W TRYBIE OFFLINE