Przeglądarki internetowe nie działają poprawnie

Witam.

Od jakiegoś czasu mam problem z przeglądaniem internetu. Objawia się to tak, że po klikaniu ze strony na stronę co 2 -5 kliknięć pojawia mi się informacja o tym że nie można wyświetlić strony. Taka sama jak przy odłączonym kablu internetowym. Internet działa dobrze bo podłączyłem pożyczony laptop i na tej samej wersji firefoxa wszystko działa bez problemów. Najgorzej jest z youtube żeby tam otworzyć film stronę muszę odświeżać średnio 3-4 razy bo pojawia się na filmie napis “Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później”. Zrobiłem przywracanie systemu i przez jakąś godzinę było dobrze a później znów to samo. Zacząłem sprawdzać na IE 7 czy 8 i na początku było dobrze a po jakichś 30 minutach przeglądania youtube zrobiło się to samo co w firefoxie. Firefox został przeinstalowany na drugą partycję ale nic to nie pomogło.

Mój system to Win 7 64 bit, antywirus: Comodo IS (przy skanowaniu nic nie wykrył).

hrntaamjponq9ukpjng_thumb.jpg

Czy pomyślałeś o tym, że Comodo może być przyczyną problemu?

Comodo instaluje sterowniki, które filtrują ruch sieciowy.

Mam Comodo z 6 miesięcy a problem występuje za 3 tygodnie. Może go wyłącze i zobacze czy to coś pomoże.