Przeglądarki Internetowe

Zamierzam z Mozilli przesiąść sie na FF. Tylko nie jestem do tej decyzji przekonany. Dlatego proszę Was o napisanie zmian na leprze jakie przynosi ze sobą Firefox.

Ps. Czy FF oferuje tak jak Mozilla pocztę?

Ps.2 W Mozilli jest zapamiętywanie haseł, zatem w FF również powinna być taka funkcja, jednak istnieje mozliwośc przeniesienia zapamiętanych haseł z Mozilli na FF? :lol:

Firfox jest pozbawiony bajerów takih jak np. klient poczty. Ma jednak takie podstawowe rzeczy jak zapamiętywanie haseł :slight_smile: . Można zaimportować dane z IE, więc z Mozilli pewnie też. Warto się przesiąc szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo :wink:

FF

do tego dodatki

do tego program pocztowy ThunderBird (do pobrania w vortalu)

i to:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=27220

w ten sposób uzyskasz bezpieczny i szybki zestaw do pracy w sieci :slight_smile:

Czytałeś pytanie Autora ?

Twó OT ===::> Kosmos

a niżej

  1. Powstrzymywać się od nadmiernego wyrażania dezaprobaty z powodu tematu wątku, poziomu czyjejś wypowiedzi etc. Jeżeli uważasz, że któryś post narusza regulamin lub prowokuje do tego innych, proponujemy zgłosić go Administratorowi lub Moderatorowi.

tytuł topica jest jasny - i dotyczy tego programu, więc trzymajmy się tego

:smiley:

Masz wyrażnie napisane, że zboczyłeś z tematu wątku - dlatego

post poleciał. Wszelkie dyskusje toczy się nie tu, ale na PW.

Tego OT też kasuję - mam nadzieję, że będzie ostatni.

Inaczej będę musiał skorzystać z :

Dobra temat można zamknąć, przeniosłem sie na Firefoxa ( Mozille również mam), i jest git :slight_smile: Pozdro i tnx za odpowiedzi :smiley:

co niniejszym czynię - jeśli będzie potrzeba odblokowania - prosze na PW