Przeglądarki mi zamulają ! Proszę o pomoc

Witam

Mam problem z przeglądanie netu , wszystko mi tnie , filmiki na youtube podobnie . Mam szybkie łącze 4mb/s pobieranie jest w porządku 700mb ściąga w 20 minut. Tydzien temu robiłem formata więc virus raczej mało prawdopodobny , obecnie mam kasperskiego . Po formacie korzystałem z opery , lecz ją odinstalowałem , tak samo zamula w explorer i google chrom , odinstalowalem duzo programów i większości smieci za pomocą programu TuneUp wszystko jest naprawione a przeglądarki dalej zamulają. Co mam zrobić pomoże ktoś.

Jakie wtyczki w przeglądarce. Najnowszy Flash Player o Java?

Sprawdź też program Firewall i Antywirusa czy nie masz powłączanych jakiś opcji do skanowania wszystkiego co przeglądasz i ściągasz.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ.JNJN

Jak wygląda problem twoich sterowników, poinstalowane są? Z jakiego systemu korzystasz ilu bitowego ?

64 bit , wszystkie sterowniki mam zainstalowane , do karty gforce 6200 zainstalowałemm najnowsze stery nvidia 290 wersja beta , ale jest mały problem przy kazdy urochumieniu proramu wuszukuje mi sterownika koltlorer RAID i prosi o płytke w komunikacie.i nie wiem czy to ma jakies znaczenie , przy formacie nowego windowsa nie sformatował mi systemu tylko nagrał drugi nie wiem jak to sie stało , jak wykonać całkowity format ?

Dodane 04.01.2012 (Śr) 15:05

To jest brdzo konkretny temat przynajmiej dla mnie , zalezy mi na szybkiej odpowiedzi poniewaz komuper jest mi potrzebny do pracy , proszę o wyrozumiałość lub pomoc .

Dodane 04.01.2012 (Śr) 15:08

Mam zainstalowaną jave , nie wiem gdzie sprawdzić te wtyczki , teraz mam opere 11.60 i dalej zamula.

Formatowanie i ponowna instalacja systemu.

  1. W trakcie uruchamiania systemu musisz wejść do Bios-u.

  2. W Biosie musisz odnaleźć zakładkę, która odpowiada za uruchamianie komputera z (domyślnie) twardego dysku i przestawić na uruchamianie z CD. Zatwierdzasz i komputer się zresetuje.

  3. Wkładasz płytę instalacyjną systemu Windows do stacji dysków i resetujesz komputer.

  4. Jeżeli w Biosie wszystko ustawiłeś prawidłowo to na samym początku ładowania się systemu na dole ekranu będzie komenda: Naciśniecie dowolnego klawisza spowoduje rozruch systemu z płyty CD/DVD – lub podobna komenda.

  5. Naciskając dowolny klawisz spowodujesz rozruch systemu z płyty instalacyjnej Windows.

  6. Rozpocznie się reinstalacja systemu krok po kroku – wystarczy czytać tylko dokładnie komendy/zapytania, jakie otrzymasz, ale?

  7. Wskaż partycję, na której ma być zainstalowany system – domyślnie jest to partycja C.

  8. Zaznacz szybkie formatowanie, NTSF.

  9. Naciskając F rozpoczniesz formatowanie partycji C a następnie zacznie się instalacja świeżej kopii systemu.

  10. Po reinstalacji wgraj podstawowe sterowniki od płyty głównej karty graficznej itp. itd.

  11. Najnowsze sterowniki od Nvidi to Wersja: 285.62 WHQL do pobrania tu: http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

  12. Nigdy nie pobieraj sterowników oznaczonych jako Beta – są to sterowniki niestabilne, które mogą spowodować niestabilną pracę systemu.

  13. Najlepiej do pobierania najnowszych sterowników używaj programu do tego przeznaczonego, (który znajdziesz w dobrychprogramach lub przykładowo tu: http://www.sciagnij.pl/programy/p/Windo … ree/308731) gdyż wtedy masz pewność, że dany sterownik jest w 100% kompatybilny z Twoimi podzespołami w komputerze.

  14. Jeżeli wszystko zrobiłeś prawidłowo to Twój system powinien pracować nienagannie.

Zainsataluj sobie Mozille Firefox, poza tym sprawdź prędkość swojego internetu wchodząc w stronę, proszę podać prędkości wychodzące i przychodzące