Przeglądarki wyłączają się przy rozpoczynaniu pobierania


(Raul07) #1

Od jakiegoś czasu ma problem z pobieraniem plików z internetu. Każda z zainstalowanych na moim komputerze przeglądarek www(IE9, FF3.6.11 i 4b5, Opera 10 i Chrome 6) zawiesza się przy rozpoczynaniu pobierania, tzn. wyłącza się, a dodatkowo firefox wysyła raport o błędach. Problem jest o tyle uciążliwy, że nie dotyczy tylko serwisów typu rapishare i hotfile, ale również dobreprogramy.pl i nawet zwykłego zapisywania obrazków prawym przyciskiem myszki. Wątpię by wszystkie przeglądarki naraz się u mnie popsuły, więc chyba to wina systemu. Proszę o pomoc i wskazówki jak mam to naprawić. Pozdrawiam


(george32801) #2

Hm, a może to wina dysku jest? Bądź jakichś upierdliwych funkcji antywirusów które "automatycznie" chcą skanować pobierane pliki, i przez to jakiś konflikt się robi? Pobaw się w ustawieniach atywirusów/firewalli etc. Ew. przeczyść dysk i rejestr CCleaner'em.


(Raul07) #3

To chyba jednak wina antywirusa. Wyłączyłem jak radziłeś skanowanie pobieranych plików(Avast) i póki co działa wszystko dobrze. Dzięki za pomoc :smiley:


(george32801) #4

Nie ma sprawy.

Pozdrawiam!


(Raul07) #5

Niestety, jednak to nie to. Problem nadal występuje, tylko rzadziej. :frowning: Czekam na kolejne pomysły.

@edit:

Odświeżam.