Przegrzewający się acer aspire 3690

witam.

mam problem z moim laptopem.

strasznie się grzeje, sam się wyłącza. oprócz tego jak się nagrzeje, to przestaje działać mi internet (a mam modem iPlusa)

wiecie może co powinnam z nim zrobić, żeby móc spokojnie na nim pracować?

btw. gwarancja mnie nie obowiązuje, bo przeinstalowałam system… :confused:

a co ma gwarancja do systemu? to z tym że gwarancje nie obowiązuje to jest bujda. a jeszcze jest coś takiego jak niezgodność towaru z umową na podstawie tego sprzedawca odpowiada za sprzęt przez dwa lata od zakupu

Często w takim przypadku winę ponosi zapchany kurzem układ chłodzenia. Może na początek spróbuj go udrożnić za pomocą odkurzacza. Jeśli nie pomoże, to tylko serwis i tak jak napisano wyżej, system nie ma tu nic do rzeczy. Wiem, bo sam mam acera aspire 3680 i wysyłałem go już do naprawy gwarancyjnej.

Ewentualnie możesz jeszcze spróbować przedmuchać go sprężonym powietrzem.

Korzystasz z niego na twardej podstawie czy na kolanach albo łóżku?? Sprawdż czy podczas pracy otwory wentylacyjne nie są niczym zasłonięte. Poszukaj manuala do swojego laptopa na internecie. Uklad chłodzenia łatwo można wyczyścić samemu ale można stracić gwarancję…

czyscilam juz mu wiatraczek itp. i nic nie pomoglo

uzywam go na twardej powierzchni… zabrdzo zadko na kolanach… tylko w wyjatkowych sytuacjach…

czyli z tego co napisaliscie, to jedyne co moge zrobic to isc z tym zeby wyslali mi go do serwisu…

dzieki za pomoc :slight_smile:

Możesz ewentualnie zaopatrzyć się w takie ‘cacko’ :slight_smile: