Przegrzewanie sie kompa i restarty

Witam.

Jestem tu nowy. Mój problem polega na tym iż jak gram na kompie w pes-a 2013 to po jakiś 30 minutach komputer się restartuje, chwilę wcześniej pojawia się niebieski ekran. Podejrzewam że przyczyną mogą być wysokie temperatury panujące w środku obudowy widoczne na załączony obrazku poniżej. Temperatury na obrazku są w stanie spoczynku, załączona tylko przeglądarka. W ostatnim czasie wymieniana pasta pod prockiem 2 razy. Czy procek może nagrzewać się od grafiki ??

Płyta główna ASROCK A770DE+

Procesor AMD ATHLON 64 X2 DUAL CORE 4000+

Zasilacz 400 wat Tracer

Grafika GeForce 7300 GT 256 MB Palit

Ram : 2,5 GB

12959d5d82938112m.jpg

Cześć

Na początek spróbuj podmienić zasilacz na jakiś markowy.

Nie zaszkodzi również wyczyścić komputer z kurzu.

Pasta została poprawnie nałożona? Nie nałożyłeś jej za dużo? Chłodzenie jest poprawnie zamontowane?

Odczytaj pliki minidump i sprawdź co powoduje BSOD: szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html

Z kurzu wyczyszczony, jeśli chodzi o pastę i chłodzenie to zakładał fachowiec zajmujący się tym na co dzień. Zasilacz postaram się sprawdzić Odczyt z plików mini dump poniżej

bbfcf13ca481e10am.jpg

Cześć

Sprawdź poradę FadeMind z poniższego tematu:

plik-hal-dll-powoduje-bsod-t487977.html

Jeżeli podmiana zasilacz nie pomoże przetestuj sprzęt zgodnie z informacjami adam9870 z powyższego tematu.

Koniecznie wymień ten “wyrób zasilaczopodobny” na markowy zasilacz. Ten twój to tykająca bomba zegarowa.

W 90 % jestem pewien, że to on powoduje problem.

Temp. są trochę ponad normę, ale nie ma się o co bać.