Przegrzewanie się procesora przy drukowaniu

Mam bardzo dziwny problem. Kupiłem nowego kompa z płytą MSI, 2 GB ramu i prockiem Pentium DualCore 2.6 GHz i wszystko działa bez zarzutu poza… drukowaniem. Kiedy włączam drukowanie jakiegoś dokumentu temp. procka rośnie do 87 st.C i włącza się system ochrony, czyli wylogowuje się i wyłącza się komputer. Zdążę wydrukować może 2-3 strony. Poza drukowaniem komputer działa bez zarzutu i w normalnych programach i w grach - temp. procka jest średnio ok. 55 st.C. O co biega? Radiator siedzi dobrze, wentylator się kręci. Nie używam nawet overclockingu, który mi oferuje płyta MSI. Czy to uszkodzony procesor? Płyta? Złe sterowniki do drukarki (nawet dla świętego spokoju ściągnąłem nowe ze strony HP)? Używałem nawet Orthosa, żeby sprawdzić, czy się procesor może przegrzewać i przy maksymalnym obciążeniu przez 10 min. temp. nie przekroczyła 70 st.C. A tu drukowanie dokumentu i 87…

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?? #-o

a w trakcie drukowania jakie jest zużycie procesora ??

Temperatura 70C jest duża jak na pracę w stresie tego procka, ja bym zrobił *długi* test po kilka godzin, oraz zerknął jeszcze raz na chłodzenie, czy jest odpowiednio zamocowane! Każdy pin zatrzaskujący boxowego wentylatora musi przejść z “klikiem” na drugą stronę płyty. Sam wentylek musi równomiernie przylegać + pasta.

ps. Wskazania temp. na prockach C2D nie zawsze są dokładne, nie należy się opierać na 100% na wskazaniach czujników procka.