Przeinstalacja 7

(Darekempire) #1

Witam mam windows 7 built x32 7048.System mam jakieś 3miesiące i działał sprawnie aż do ubiegego tygodnia dlatego postanowiłem go przeinstalowac ale zgubiłem instalke.Doszedłem do tego że wchodząc w C:WINDOWS\SYSTEM32\OOGE\MSOOGE pojawia się normalny instalator wyskakuje wybór języka instalacji itp. czy tak mogę zainstalować ten system (uważam że tak ale pytam dle bezpieczeństwa).

(Alden Jone) #2

Wątpię. Nawet jeśli to by zadziałało to musiałbyś ustawić tak aby ta płyta była bootowalna. Lepszym rozwiązaniem byłaby np. próba przywrócenia systemu (jeśli to istnieje w 7). Na robienie obrazu dysku nie ma co liczyć, bo wiele programów jest jeszcze niekompatybilnych z 7.

(Darekempire) #3

Nie rozumiem cię ALLDEN ja instalowałem tego wina z dysku tyle że miałem instalke a tu wyskakuje kreator instalacji wybór jezyka nazwa kompa itp.taj jak przy instalacji z instalki myślę że powinno zadziałać windows nie był jako płyta bootowalna.

(Alden Jone) #4

Chodzi mi o to, że jeśli nagrałbyś ten plik co sprawia, że pojawia się instalator Windows to musiałbyś go np. w Nero ustawić jako bootowalny. A spróbować zainstalować Win 7 spod poziomu 7 (bo tak się zainstaluje gdy klikniesz na ten plik) zawsze możesz :slight_smile: Nie odpowiadam za skutki :slight_smile:

(JNJN) #5

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN