Przeinstalacja 7

Witam mam windows 7 built x32 7048.System mam jakieś 3miesiące i działał sprawnie aż do ubiegego tygodnia dlatego postanowiłem go przeinstalowac ale zgubiłem instalke.Doszedłem do tego że wchodząc w C:WINDOWS\SYSTEM32\OOGE\MSOOGE pojawia się normalny instalator wyskakuje wybór języka instalacji itp. czy tak mogę zainstalować ten system (uważam że tak ale pytam dle bezpieczeństwa).

Wątpię. Nawet jeśli to by zadziałało to musiałbyś ustawić tak aby ta płyta była bootowalna. Lepszym rozwiązaniem byłaby np. próba przywrócenia systemu (jeśli to istnieje w 7). Na robienie obrazu dysku nie ma co liczyć, bo wiele programów jest jeszcze niekompatybilnych z 7.

Nie rozumiem cię ALLDEN ja instalowałem tego wina z dysku tyle że miałem instalke a tu wyskakuje kreator instalacji wybór jezyka nazwa kompa itp.taj jak przy instalacji z instalki myślę że powinno zadziałać windows nie był jako płyta bootowalna.

Chodzi mi o to, że jeśli nagrałbyś ten plik co sprawia, że pojawia się instalator Windows to musiałbyś go np. w Nero ustawić jako bootowalny. A spróbować zainstalować Win 7 spod poziomu 7 (bo tak się zainstaluje gdy klikniesz na ten plik) zawsze możesz :slight_smile: Nie odpowiadam za skutki :slight_smile:

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN