Przeinstalowałem windows pomocy!

Nie wiem do jakiego tematu moge to podłączyć , ale potrzebuje waszej pomocy … Przeinstalowałem windowsa bo zapomniałem hasła na profil a na wszelki wypadek dałem też hasło na konto admina , której zapomniałem… Prosze o pomoc . Wszystko na dyskach zostało, a więc czy ktoś wie jak zrobić , żeby windows wykrył te wszystkie zainstalowane pliki i działał jak przedtem ? Jeśli tak się nie da to jak zrobić by znów wykrywał sieci bezprzewodowe ? Prosze o szybkie odpowiedzi i z góry dzięki .

To znaczy, co Ty właściwie zrobiłeś?:

  • Zainstalowałeś Windows’a od początku, np. z płyty;

  • Nadpisałeś Windows’a na istniejącego, też z płyty;

  • Przywróciłeś Windows’a z partycji Recovery (laptop).

Wybierz i podaj, na czym polegało to “przeinstalowanie”?

Podaj też system operacyjny, firmę i model płyty głównej komputera.

Jeśli zainstalowałeś Windows od nowa, to teraz potrzebujesz odpowiednich sterowników żeby wykrywał sieci bezprzewodowe.A jak zapomniałeś hasła do profilu, to zamiast przeinstalować system powinieneś użyć odpowiedniego bootowalnego narzędzia by hasło odzyskać, albo zresetować.

Nadpisanie XP Winda wtedy przy instalacji zachowuje stara zawartosc foldera “Documents and settings” w osobnych folderach, reszte nadpisuje. Jesli na przyklad miales uzytkownika “Komputer” i w folderze Documents and settings masz taki folder, to nowa instalacja zmieni jego nazwe na “Komputer.WINDOWS”. Tak samo zmienia “All Users” na “All Users.WINDOWS” itd…

a odzyskanie hasla

wystarczy wpisac w google jest wiele sposobów

Zainstalowałem Windows’a od początku, np. z płyty;

Dodane 25.07.2011 (Pn) 17:07

przeinstalowałem z płytki

No to tak jak już wcześniej napisałem, potrzebujesz odpowiednich sterowników.

Jakie stery do marvell 54 mbps wireless pc card?

Napisz pod jaki system te sterowniki potrzebujesz oraz dokładny model płyty głównej.

jajoglowy , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif