Przejście z Firefox Aurora na beta


(przemox) #1

W tej chwili mam zainstalowaną Aurorę 29. Czy aby przejść na betę 29, która lada moment się ukaże muszą ją zainstalować, czy Firefox sam zaktualizuje się do bety? Może to banalne pytanie, ale nie wiem. A nie chciałbym tracić ustawień z Aurory.


(Semtex) #2

Musisz zrobić ręczny update do Beta, zawsze dany kanał (stabilna/ beta / Aurora/ Nightly) aktualizuje się do najnowszej swojej wersji.

To o czym myślisz jest obecnie dostępne tylko w kanale beta, ma być z automatu zaktualizowana do stabilnej, Reszta leci swoimi kanałami :slight_smile:


(przemox) #3

Czyli oznacza to także, że muszę odinstalować Aurorę, by pozostać tylko na becie?


(Semtex) #4

Nie, normalnie instalujesz betę, podczas instalacji wskaż tylko folder aurora jako docelowy (zaawansowana instalacja), normalnie ją “zaktualizuje” :slight_smile:


(tomeeek64) #5

@przemox, pobierasz instalator Firefoxa Beta https://www.mozilla.org/pl/download/?product=firefox-beta-stub&os=win&lang=pl i nadpisujesz nim aktualną instalację Firefoxa (bez jej uprzedniego usuwanie). Przez to nastąpi downgrade do niższego kanału aktualizacji. Po tej czynności Firefox zawsze będzie się aktualizował do najnowszej bety.


(przemox) #6

Wielkie dzięki! :smiley: