Przejście z Neostrady do Netii


(dawbor) #1

Witam! aktualnie posiadam telefon w dialogu i internet w tp 512kbps, we wrześniu kończy mi sie umowa na internet w tp i chciałbym zmienić internet na netie a konkretniej na 6mb/s i nie wiem czy zamówić ten internet teraz przez internet czy poczekac aż się skończy umowa i nie wiem jeszcze czy jak zmienie z tp na netie to będe musiał płacić za utrzymanie łącza dodatkowo czy coś takiego ? proszę mnie uświadomić :slight_smile:


(lukasz_n) #2

jeśli nie będziesz miał telefonu z tp.netii to płacisz za utrzymanie łącza. ( co do internetu to zadzwoń na infolinię do netii, powiedzą Ci co i jak)


(Kpc21) #3

Płacisz tak samo jak w TPSA. Jeśli w TPSA płaciłeś za utrzymanie łącza, płacisz za nie i przy Netii, jeśli w TPSA za utrzymanie łącza nie płaciłeś, nie płacisz i w Netii.


(antiferno) #4

Nie? każdy co innego pisze...


(lukasz_n) #5

Najlepiej zadzwoń na infolinię netii i się dowiedz, ja mówię jak ma mój znajomy ( internet + tel w neti) i nie płaci za utrzymanie łącza.:slight_smile:


(antiferno) #6

no bo ma tel ...


(fiesta) #7

Mimo wszystko radzę wstrzymać się z gwałtownymi ruchami dotyczącymi odejścia od NEO, gdyż TPSa zapowiada na jesień dosyć atrakcyjne obniżki:

http://www.tvsat24.pl/post-neostrada--2 ... 29614.html

i wtedy mogą być naprawdę konkurencyjni.


(antiferno) #8

Heh to dlatego wydzwaniają do mnie. Umowa mi sie kończy w grudniu a oni dzwonia żeby ją skrócić i od wrzesnia mialbym nowa umowe .... a potem bedzie taniej ;]


(Los_Emilos) #9

Będąc w Dialogu, musisz powrócić do TP.SA i dopiero wtedy Netia może podpisać z tobą umowę. Jeśli interesują cię szczegóły w linku, w sygnaturce masz telefon do mnie. Wystarczy napisać SMS'a i oddzwonię do ciebie.