Przejscie z Visty na XP czyli: Sterowniki dla FS Amilo 2530

Tak jak w temacie potrzebuje tych sterowników… wiem ze temat oklepany, jednak poczytałem wczesniejsze topici i nic konkretnego się nie dowiedziałem, również człowiek który twierdzi, że ma owe sterowniki nie odpisuje mi na pw:/

mam parę pytania:

  1. czy posiada ktoś te sterowniki bądź linki do nich?

  2. czy opłaca się zmienić system na XP? (chodzi mi tylko o wydajność, czy się zwiększy? jeśli tak to czy będzie to odczuwalne np. w grach bądź w codziennym użytku laptopa? nie interesuje mnie, że XP niby łatwiejszy itp. bo vistę w parę dni cała “rozpykałem”:])

  3. czy w moim laptopie da się wymienić np. grafikę? (jedni mówią, że tak inni, że nie, a ja już zgłupiałem bo do tej pory byłem pewien, że się nie da)

  4. jeżeli mam 2 wejścia na RAM i oba mam zajęte kościami 1 G to czy mogę je podmienić na kości 2 G?

z góry dzięki za pomoc

Czytaj specyfikację techniczną laptopa tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Jeżeli karta jest zintegrowana i nie wolnego slotu na grafikę na MOBO to nie wymienisz. W instrukcji znajdziesz informacje ile ramu maksymalnie włożysz do swojego sprzętu.

Sprawdzałeś na stronie producenta:

http://www.fujitsu-siemens.com.pl/suppo … loads.html

:?

zapewniam Cię, że szukałem. na stronie producenta nie ma… dzwoniłem do nich powiedzieli, że oni nie posiadają i żebym dzwonił do Microsoftu… z tym dałem sobie spokój już… w internecie niby coś jest, ale raz pisze, że chodzi, a raz, że nie… więc się pytam grzecznie ludzi:]

ludzie naprawdę nic nie wiecie?:frowning: