Przejściówka z USB na PS/2

czy taka przejściówka od myszy (USB na PS/2)

gamer_adapter.jpg

będzie działać z klawiaturą? one są takie same do myszy i klawiatury?

Z klawiaturą CHYBA działać nie będzie.

Może ktoś wie na 100%? Mi się wydaje, że powinna działać ale muszę być pewny. Zapytał bym w sklepie ale ktoś mi to będzie kupował bo ja nie mam jak :confused:

A ja sadze ze tak :slight_smile: Ale za czekaj

Złączono Posta : 27.03.2007 (Wto) 20:48

Sluchaj moim zdaniem powinno dzialac znalazlem cos podobnego http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=174823656 ale jestem pewny tylko na 99,99999999 :mrgreen:

Złączono Posta : 27.03.2007 (Wto) 20:49

czytalem ze roznie to bywa

Podłącz,a wszystko się okarze,ale maż problemy

Ale koleś :sciana:

Jak bym miał to bym sprawdził…

Ty chyba MAŻ problemy

Dzięki Star

Przez taką przejściówkę podłączoną do myszy zwaliłem sobie kompa.Padł mi dysk i płyta więc Ci odradzam.Nie wiem może u Ciebie będzie dobrze.

:o a skąd wiesz, że to od przejściówki?

To może wsadziłeś do jakieś innej “dziurki” :mrgreen:

xpx , ta przejściówka nie będzie działać (albo nie będzie działać zupełnie poprawnie - a bzrudy w stylu “spalona płyta główna” ignoruj, co najwyżej nie zadziała Ci KB/Mysz), mają inne połączenia (np. “głupie” kolory są właśnie po to, aby rozróżnić porty).

Zainteresuj się tą aukcją

he he dobre. A wiem stąd że po podłączeniu myszy bluscreen.I komp już się nie podniósł.Musiałem zerować dysk(hdd regenerator nie dał rady) a w płycie poszedł ram.

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Różnie bywa,trzeba sprawdzić,innej metody nie ma.

reanek , miałeś tą mysz/klawiaturę podłączoną do sieci elektrycznej, czy jak…? U nmie bunt klawiatury skończył się zablokowaniem kompa po przejściu POST :wink:

No właśnie. Widziałem to wcześniej w 2 kolorach (fiolet. i ziel.) i dlatego miałem wątpliwości.

Złączono Posta : 27.03.2007 (Wto) 21:35

no właśnie :confused: A ja myślałem, że to banalne pytanie więc dlatego temat był “głupie pytanie”

xpx , kup dla świętego spokoju dwie i tyle.

Wiem, tak chce zrobić, bo potrzebne mi są do myszy i klawiatury. Jak w sklepie będą 2 kolory to nie ma problemu, ale widziałem bezkolorowe (szare) i nie wiadomo do czego one są (uniwersalne?) Bo jak mówiłem sam tego nie będę kupował tylko moja mama (a wiadomo jak one się znają) i dlatego muszę być pewny, że jak w sklepie będzie szara przejściówka to bedzie działała na tym i na tym. Musze jej wszystko wytłumaczyć bo ona nie wie o co pytać. A jak widać ja też nie wiem do końca czy będzie działać.

Myślę, że już wszystko jasne i nie ma po co ciągnąć tego “głupiego tematu”.

Jak ktoś wie na 101% to niech pisze. Koniec w temacie :stuck_out_tongue:

to ja Ci powiem -> mam taki przejściówki w domu (obydwa kolory) i zadna nie działa :confused: ;/ ;/ ;/ z tego co sie dowiedziałem działają tylko te przejściówki które dołączone są w zestawie do myszy bądź klawiatury -> reszta to bubel ;/ ;/ wiec możesz sobie odpuścić tego typu zakup !!

Podłączałem przez taką przejściówkę klawiaturę na starszym kompie (jakiś zestaw HP na PIII) i działało, nawet przyciski multimedialne.

xpx , one mają oznaczenia :slight_smile: