Przekierowanie portów w grze FEAR combat

Cześć, jestem nowy na forum, więc sorry jak w złym dziale. No to tak: Kiedyś grałem w FEAR combat, zakładałem fajne serwery. Wszystko było ok. Ale nagle wszystkie serwery zniknęły bo firma ponoć coś tam zakończyła. Ale niedawno się dowiedziałem że znowu można sobie pograć w FEAR combat, ( lubię popykać czasem z nudów) bo coś naprawili czy coś tam, no to pobrałem ze strony FEAR community org. z tej strony można pobrać FEAR. No to ok, pobrałem, zainstalowałem wszystko jest ok jak kiedyś, tylko jak próbuje założyć swój serwer to albo nie ładuje mi się mapka, znaczy dowiedziałem się że z gry nie da się serwa zrobić jak kiedyś tylko z komputera trzeba dedykowany odpalić, kiedyś tylko takie zakładałem więc wiem jak to się robi. No to zakładam serwer, i na liście serwerów na stronie FEAR community org jest mój serwer, ale serwera nie widać w grze, w liście. Admin napisał że robię dobrze, tylko że muszę przekierować porty pod swój modem czy coś w tym stylu. W FEAR network port standardowo to 27888 ale coś tam napisał że w przód czy coś np. 27889 no to próbowałem nie raz zakładać serwer, przekierować porty… ale coś dalej nie umiem. Jak przekierować porty ?? Jak coś to mam modem Thomson TCM-420 ps. admin mówił coś o udostępnianiu gier i aplikacji ale ja nic nie rozumiem z tego jak on tłumaczy więc pomóżcie prosze ;D

Pozdro

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.