Przekierowanie sygnału wejścia z klawiatyry/myszy

(Rjablonski) #1

Wymyśliłem sobie taki problem :smiley:

Przykład:

Powiedzmy że mam dwie aplikacje w winxp, niech to bedą dwa wordy.

Jak rozmiem dwa programy działają lecz tylko jeden jest aktywny i operacje na klawiaturze i myszy są standardowo adresowane do tej aktywnej aplikacji.

Czy jest jakiś program lub możliwość porzekierowania sygnały do drugiej aplikacji tak by pisane litery pojawiały się jednocześnie w dwóch wordach, aktywnym i nieaktywnym.

Oczywiśce przykład jest beznadziejny lecz ja chce to zastosować w grze :mrgreen:

(Frooget) #2

Można napisać na jednym i skopiować na drugi. Prostsze i tylko troszkę dłuższe, a co do programu to nie słyszałem o takim.

(Mokreoko) #3

Ma rację !!

(model12) #4

Taką sztuczkę można zrobić tylko w Excelu o Wordzie nie słyszałem

(Mokreoko) #5

Jaką sztuczkę?

(model12) #6

Do tego co napisał kolega tego postu

Złączono Posta : 31.03.2007 (Sob) 12:57

Teraz wiadomo??

(Rjablonski) #7

Pnowie a być może i Panie, bardzo dziękuję ale chyba zbyt skupiłem się na prostym przykładzie by w łatwy sposób wyjaśnić o co mi chodzi.

To był tylko przykłąd, napisalem na końcu, że chce to zastosować w grze. Czyli mam odpalone dwie sesje gry i w tych sesjach chce sterowac ludzikami.

Jedna klawiatura - rozdzielenie sygnału klawiatury na dwie gry.

Co mi to da? ano to , że bede mógł prowadzić jedna postać a druga bedzie szła jak przyklejona (bo drugi ludzik dostanie dokładnie te same komendy). Takie taxi które daje jedna postać drugiej na serwerze.

Może takie słowo "dispather" was nakieruje na mój problem :slight_smile: