Przekierowanie z Facebooka na strone Orange


(Bartex Xx1995) #1

Witam.

Otóż mam problem, od dzisiaj zaczęło mnie przekierowywać za każdym razem z Facebooka jeśli tylko się zaloguje na swoje konta na stronę Orange. I nie mam pojęcia czemu, Mógłby mi ktoś pomóc ? Czytałem o jakiś atakach z Facebooka które działają na zasadzie że jakiś znajomy pisze do ciebie coś po angielsku, ja miałem coś podobnego wczoraj tylko że znajomy napisał jedynie ' hej lub hei' a ja mu odpisałem to samo i nie zrobiłem nic więcej. W każdym bądź razie nie wiem czy to spowodowało ten stan z Facebookiem. W podobnych wątkach czytałem że ludzie prosili o jakieś skany z programu OTL, więc także je wrzucam .

http://wklej.org/id/1096265/

Bardzo proszę o pomoc.


(Acorus) #2

Odinstaluj BrowserDefender,Qtrax Player,Delta toolbar,Delta Chrome Toolbar.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Usuń(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt


(Bartex Xx1995) #3

http://wklej.org/id/1096322/

co dalej ?


(Acorus) #4

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

W AdwCleaner użyj opcji Usuń.

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”


(Bartex Xx1995) #5

Bardzo dziękuje za fachowa i szybką pomoc, Bardzo to doceniam. Po przeskanowaniu i usunięciu wszystko działa z Facebookiem :slight_smile: