Przekierowywanie poczty z konta na konto

Witam!

Mam dwa konta mailowe: Gmail i Poczta o2. Używam webmaila. Na moim komputerze nie mogę obejrzeć żadnej wiadomości na poczcie o2 tzn. po kliknięciu na temat komputer się tnie i trzeba go resetować. Dlatego chciałbym wiedzieć, jak zrobić, żeby przekierowywało maile z konta na o2poczcie do konta na Gmailu.

P.S: Proszę nie pisać rozwiązania problemu tnącego się komputera, bo informatyk też próbował coś z tym zrobić i mówi, żę jedyny sposób to reinstal Windowsa.

KLIK

czyszczenie ze smieci - np odkurzaczem

defragmentacja dysku

czyszczenie rejestru

defragmentacja rejestru

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 18:40

tak w ogole to mi ta nowa poczta też zacina sie przy otwieraniu … moze przełącz na starą?

EDIT

Nie wstawiaj tak dużych obrazków bezpośrednio na forum.

Obrazek zastapiono linkiem.

Sdar

Posłuchaj informatyka bo będzie coraz gorzej. [:)]

To w gmailu ustawiasz żeby pobierał z innych kont!!

Dodajesz nowe konto, podajesz do niego hasło i gotowe!

5995.gif

lordzibo przepraszam że piszę choć nie jestem adminem ale podpis może mieć tylko jeden obrazek lub 34 kb

Spoko, już posprzątałem w podpisie :smiley:

err

Temat zamknięty, nie pisać postów

Złączono Posta : 15.11.2007 (Czw) 19:54

Fuksms dzięki za pomysł żeby napisać żeby nie pisali postów ale dlaczego zrobiłeś to za mnie a teraz zamiast tego tekstu masz “err”?

Aha to wy tak nabijacie posty że chodzicie po tematach i piszecie temat zamknięty, mimo że nie jesteście moderatorami… :mrgreen:

lordzibo ale to mój temat no. A poza tym to jak problem rozwiązany no to nie piszcie postów!