Przekłamania w grafice


(Azpr) #1

Graficzny daltonizm?

hmm wczesniej na karcie GF 2 MX 64MB np. poczta w gmailu (wyświetlanie ilości maili, lista) panel do logowania w WP (tam gdzie sie wpisuje hasło i login) oraz tabelki na głownej stronie WP, czy tez np. linki a raczej tła tabeli na forum prowadzonych do tematów były niebieskie i rozjaśniane... a teraz gdy mam radka 9550 sa one białe... to jaki jest ich własciwy kolor w końcu?

instalowalem sterowniki jakie tylko sie dało i wylada to tak samo... wiec z która kartą jest coś nie tak? z GF czy ATI ?

c7abf9b68e4e1d27m.jpg


(system) #2

AZPR , pewnie zmienił ci się też profil kolorów :slight_smile:


(Azpr) #3

emmm czyli? :smiley: to jak to ma być w końcu?


(Ford Fokus) #4

Ja mam tak jak Ty masz teraz ;]


(Azpr) #5

Ford czyli masz białe pola? no to włąsnie źle jest :stuck_out_tongue:


(Ford Fokus) #6

Czemu niby? Ja tak mam od zawsze, na starym GF2mx400, na R9200, na RX300, u kolegi też tak jest, nigdy nie widziałem, żeby były


(Azpr) #7

Ford a jakie monitory? reszta sam juz nie wiem u mnie na LCD przy GF 2 były odcienie niebieskie... jak wymienilem grafe to są wyblekłe... dodam że na monitorach zwykłych sa właśnie niebieskie [przynajmiej znajomi tak maja...] a i co z tą paletą barw? po instalacji sterownikow do monitora i grafy nadal ich nie ma :wink:


(L337 Crew) #8

Ja na radku 9550 mam tak samo jak na screenie ....

Wcześniej też miałe gf 2mx,

i na niej również było ok .

Może to też od monitora zależeć ..

na drugim kompie na LCD na wakacyjnej skórce dp w rubryce "ostatnio na forum" itd. widać tło hmm... białe ed00768a446db53e.gif

A jak coś, to gf2 mogła być uszkodzona :stuck_out_tongue:


(Azpr) #9

L337 Crew masz tak samo na screenie poniewaz Ty to mozesz widziec normalnie :wink: czy na monitorze czarnobialy zobaczysz to co ja mam na kolorowym? no właśnie... :stuck_out_tongue:


(freedom) #10

na screenie kolory są biełe w tych zaznaczonych miejscach.

tak jest dobrze.