Przekłamania w grafice

Graficzny daltonizm?

hmm wczesniej na karcie GF 2 MX 64MB np. poczta w gmailu (wyświetlanie ilości maili, lista) panel do logowania w WP (tam gdzie sie wpisuje hasło i login) oraz tabelki na głownej stronie WP, czy tez np. linki a raczej tła tabeli na forum prowadzonych do tematów były niebieskie i rozjaśniane… a teraz gdy mam radka 9550 sa one białe… to jaki jest ich własciwy kolor w końcu?

instalowalem sterowniki jakie tylko sie dało i wylada to tak samo… wiec z która kartą jest coś nie tak? z GF czy ATI ?

c7abf9b68e4e1d27m.jpg

AZPR , pewnie zmienił ci się też profil kolorów :slight_smile:

emmm czyli? :smiley: to jak to ma być w końcu?

Ja mam tak jak Ty masz teraz ;]

Ford czyli masz białe pola? no to włąsnie źle jest :stuck_out_tongue:

Czemu niby? Ja tak mam od zawsze, na starym GF2mx400, na R9200, na RX300, u kolegi też tak jest, nigdy nie widziałem, żeby były

Ford a jakie monitory? reszta sam juz nie wiem u mnie na LCD przy GF 2 były odcienie niebieskie… jak wymienilem grafe to są wyblekłe… dodam że na monitorach zwykłych sa właśnie niebieskie [przynajmiej znajomi tak maja…] a i co z tą paletą barw? po instalacji sterownikow do monitora i grafy nadal ich nie ma :wink:

Ja na radku 9550 mam tak samo jak na screenie …

Wcześniej też miałe gf 2mx,

i na niej również było ok .

Może to też od monitora zależeć …

na drugim kompie na LCD na wakacyjnej skórce dp w rubryce “ostatnio na forum” itd. widać tło hmm… białe ed00768a446db53e.gif

A jak coś, to gf2 mogła być uszkodzona :stuck_out_tongue:

L337 Crew masz tak samo na screenie poniewaz Ty to mozesz widziec normalnie :wink: czy na monitorze czarnobialy zobaczysz to co ja mam na kolorowym? no właśnie… :stuck_out_tongue:

na screenie kolory są biełe w tych zaznaczonych miejscach.

tak jest dobrze.