Przekonwertowanie MSWMM do takiego na YouTube


(system) #1

Witam

Otóż mam problem.

Zacząłem robić mój pierwszy filmik amatorski, wszystko szło dobrze i jest już on tyle że w formacie MSWMM, bo był on robiony Microsoft Windows Movie Maker. Najgorsze jest to, że żeby on wszedł na You Tube nie może mieć tego rozszerzenia a inne. I teraz jak zrobić inne rozszerzenie , które na pewno weszło by na YouTube.pl Na pewno wejdzie: wmv, flv. Proszę o pomoc, jeżeli temat się powtórzył, bo za dużo czasu zajęłoby sprawdzenie 50k tematów to tylko mi krótko napiszcie.

PS. Szukałem już na google, próbowałem niektórymi programami , ale lipa, a także w Windows Movie Maker dałem opcję zapisz film , jednak wyświetlił się error. Dlatego proszę o pomoc!

Dziękuje za odp.


(Yole) #2

media coder Ci pomoże - przekonweruje Ci do plików FLA


(Marunde) #3

A tutaj szukałeś ??


(goomish) #4

Media Coder nie pomoże i pod wskazanym linkiem też specjalnie niczego ciekawego pytający nie znajdzie.

MSWMM to nie tylko plik projektu Windows Movie Makera. Czyli zapis informacji jakie pliki mają sie znaleźć w filmiku, jakie efekty, napisy itp. itd.

Dopiero po utworzeniu filmu (wmv) zacząć można myśleć o konwersji do innego formatu. Chociaż akurat do YouTube nie ma takiej potrzeby - w tym serwisie można umieszczać (w sensie uploadować) pliki wmv.


(Yole) #5

miałem na myśli pliki wyeksportowane z Windows Movie Makera w formacie WMV i przekonwertowanie na FLA oczywiście MediaCoderem . Jak wyciągnąć plik WMV z Windows Movie Makera piszę tutaj :

http://netimpress.pl/index.php?article,id76


(system) #6

sorry ale ja naapisałem że opcja Ctrl + P mi nie działa bo wyskakuje error

ja chce tylko MSWMM --> dowolny co wejdzie na Youtube.pl

a szczegóły erroru

no to tak

wszystkie videa mam w kolekcji i audio też tylko napisów nie mam (bo chyba ich tam nie powinno byc, w kazdym razie wogole ich tam nie bylo) i zapisuje w tym wmv no i sie nie da ktoś chce zobaczyć??


(goomish) #7

Zobacz tutaj -> http://www.papajohn.org/MM2-Issues-CantSaveMovie.html [\*](w kwestii komunikatu o niemożliwości zapisania filmu).

Dodatkowo, (co zresztą pisałem komuś jakieś trzy dni temu :slight_smile: ) w Opcje -> Zgodność wyłącz wszystkie obce kodeki, ktore mogą być powodem nieprawidłowego działania WMMK

[\*] [googlowe tłumaczenie](http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.papajohn.org/MM2-Issues-CantSaveMovie.html&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dwindows%2Bmovie%2Bmaker,%2Bcannot%2Bsave%2Bmovie%2Bin%2Blocation%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla)


(Malkam255) #8

Mam podobny problem, mam zrobiony filmik -typ pliku -Windows Media Player MSWMM, kiedyś otwierał mi się bez problemu,teraz po wgraniu na nowo systemu Vista w żaden sposób nie mogę go otworzyć,może brakuje mi kodeków?,czy jakiegoś programu?,proszę o podpowiedz,co miałabym zrobić aby go otworzyć,bo to super filmik.

Gosia