"przekręciłem" grafę. Ciągłe odświeżanie

Właśnie podkręcałem Gf4 mx440 programem RivaTuner. Włączyłem Fife 2005 i wszystko było ok, ale jak chciałem włączyć GTA VC to nie chciała mi się załadować plansza. Po reset starcie komputerza pulpit odświeża mi się prawie że co chwile.

Gdy chcę uruchomić RivaTuner żeby wszystko przywrócić to zaczyna się pulpit intensywnie odświeżać po czy komputer się resetuje.

Jeśli odinstaluje sterowniki od karty, zresetuje bios zworką, przywróce rejestr, oraz odinstaluje RIvaTuner to karta powróci do normalnego taktowania?

Proszę o szybką pomoc.

Odinstaluj rive, wyczyść rejestr, sprawdź czy pomogło.

Reinstal sterów.

I sprawdź.

Trochę pomogło. Programy już się nie wieszają. Komputer również.

Lecz odświeżanie pulpitu nie ustało. Występuje wtedy jak się uruchomi jakąś aplikację lub używa internetu. Występuje mniej więcej co minute co jest bardzo uciążliwe :frowning:

PS: Zauważyłem że wiatraczek na karcie się nie kręci. Ten kabelek z wiatraczka jest wsadzony w kartę, a wiatrak się nie kręci. Czy ten kabelek powinienem wsadzić gdzieś pod płytę główną?

Patrzyłem gniazda na płycie lecz nie ma tam żadnego co by miał takie 2 zworki. Przeważnie mają po 3 zworki.

no jak jest wiatrak na karcie to powinno być gdzieś wejście na karcie, a nie na płycie…

Zobacz czy w msconfig nie ma wpisu w zakładce uruchamianie o rivie, jak jest to usuń.Rejestr przeczyszczony? przenstalowane stery?

Czy przy instalowaniu nowych sterowników powinienem usunąć CAŁY katalog NVIDIA Display Driver?