Przekroczona przepustowość kontrolera usb

od kumpla za grosze dostałem VIA.

kamerka i wszystko inne chodzi jak trzeba, dzięki wszystkim za pomoc. :smiley:

mam podobny problem. W rozmowie skype widać mnie i ja słyszę kogoś, ale nikt mnie nie słyszy. Kamerka ma wbudowany mikrofon. Też mi cos wyskakiwało z przepustowością. W rozmowie testowej pisze że mikrofon jest wyciszony, ale przecież jest włączony! :cry: mojua płyta główna to M2N-E SLI

kup ten kontroler… te plyty cos maja w sobie nie tak :shock:

ja mam to samo. ta sama płyta główna. Może ktoś coś poradzi??

cwir, czy nie zauważyłeś, że masz odpowiedź post wyżej??? KUP KONTROLER USB NA PCI! !!

No więc mam ten sam problem :slight_smile: … Dzieje się tak tylko przy Skypie i Video Konferencji … Ale nie zawsze wyskakuje to zaraz po uruchomieniu tej opcji … czasem i przez 20 minut się nie pojawi … Co ciekawsze jak już się pojawi to obraz się zawiesza ale dźwięk z Mikrofonu wbudowanego do Cam działa nadal - a jest przecież na jednym kablu USB !!

Nie pomaga instalacja najnowszych sterowników obojętnie czego :). I ja mam Cam Logitecha :slight_smile: … i Chyba dzieje się tak przy większości cam 2.0 Usb …

Więc pozostaje serwis :slight_smile: … a jak już nie ma gwarancji no cóż … słyszałem że podobno HUB z własnym napięciem z sieci może rozwiązać ten problem … Ale nie miałem okazji spróbować :slight_smile:

Kontrolery na PCI też nie zawsze działają :slight_smile: … Wszystko prócz właśnie HUB Usb z własnym napięciem.

A pytanie next, why dzieje się tak tylko przy Cam ??

hay mam takie pytanie mianowicie gdzie znajde sterowniki do kamerki internetowej dla asuas A3E.nazwa płyty głównej asus a3000e series notebook.kamerka jest wbudowana