Przełączanie użytkownika - znikający obraz

Mam na kompie 2 konta użytkowników. W momencie przełączania z 1 na 2 konto często gaśnie ekran i nie można już wrócić do systemu. Wydaje się, że system cały czas funkcjonuje bo jeśli np. była włączona muzyka na 1 użytkowniku i ekran znikł przy przełączaniu na drugiego to muzykę cały czas słychać. Jedyne co mogę zrobić to ręcznie wyłączyć kompa. Po ponownym uruchomieniu wszystko znowu działa. Gaśniecie ekranu występuje czasami, ostanio coraz częściej. Już raz formatowałem cały dysk i stawiałem na nowo system, ale niestety problem wrócił.

Jeśli ktoś ma pomysł jak sobie z tym poradzić, to będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Jakie masz uruchomione programy w momencie użycia ‘Szybkiego przełączania użytkownika’?. Niektóre nie działają zbyt dobrze z tą funkcją, są też takie, które nie działają wcale.

Różnie, najczęściej program pocztowy, jakiś strony na explorerze, itune. Raczej nic innego.

iTune, no i masz pierwszy z brzegu przykład programu, który nie działa z Szybkim Przełączaniem Użytkowników.

Poza tym, objaw gaśnięcia monitora wskazuje IMO na jakiś problem ze sterownikiem karty graficznej. Spróbuj zaktualizować sterownik albo… wręcz przeciwnie :slight_smile: - zobacz co się dzieje z jakąś starszą wersją. Czasami nowsza wersja nie znaczy lepsza, bo może mieć nowe, niespotykane dotąd bugi.