Przelotka w tunerach satelitarnych


(Darek972) #1

Mam pytanie , czy na wyjsciu przelotki tunerów satelitarnych jest sygnał juz zdekodowany, tak by podłaczyć go np. z tunkiem satelitarnym w kompie ?

http://www.allegro.pl/item153302796_tun ... html#photo

ten tunek dostałby sygnał z przelotki ale mam watpliwosci czy bedzie to wszystko chodziło.


(hevet) #2

Przelotka służy do podłączenia drugiego tunera nieważne czy to będzie analogowy,cyfrowy czy karta sat w komputerze,aby drugi tuner poprawnie działał pierwszy musi być wyłączony do stanu czuwania.Napisz jaśniej o co Ci chodzi z tym sygnałem zdekodowanym. :o


(Darek972) #3

kombinuję by zgrywac sygnał z satelity na kompa.

Teraz nie wiem czy kupic karte telewizyjną do komutera i kablami słac sygnał na twardy dysk czy kupic karte sat. do kompa i przelotą wysyłac z fergusona sygnał na komp.

Do tego dochodzi zdekodowany sygnał C+ cyfry bo nie wiem czy na przelotce bedzie juz własnie zdecodowany czy nie. Od tego zalezy jaki tuner kupić ( do komputera sat . czy telewizyjny a chodzi mi tylko o programy z satelity bo naziemne nie sa mi potrzebne)


(hevet) #4

Na przelotce nie uzyskasz zdekodowanego sygnału z tunera Cyfy+,za przelotką jest ten sam sygnał co i przed nią,jak chcesz nagrywać programy z Cyfry+ to kup kartę telewizyjną chyba że masz kartę graficzną z wejściem video.


(Darek972) #5

mam grafę ale z wyjsciem, brak wejscia.

dzieki za pomoc wiec pozostaje tylko tv. tuner. jaki bys polecal ale tak rozsadnie... dzieki.


(hevet) #6

Taka powinna wystarczyć http://allegro.pl/item152928035_tuner_k ... _ak68.html