Przenieść kompa - kto pomoże?

Witam! Mam duży problem, otóż mój komputer stoi w tym pokoju, w którym jest telewizor, a znając rodziców, to oni zawsze tam siedzą… Nie mogę przez to pogadać na spokojnie przez Skype… Kto ma jakieś pomysły, jak by tu rodziców namówić na przeniesienie kompa do swojego pokoju? Uprzedam, że rodzicie nie każą mi tego zrobić pod pretekstem tego, że będę grał w nocy zamiast spać :mrgreen:…

Kto pomoże? Jakieś pomysły?

Raq jak masz problem w kontaktach z rodzicami i szukasz pomocy na forum komputerowym to pozostaj Mi tylko Tobie współczuć :?

Jak nie bedziesz wiedział jak zaprosić pannę na randkę też będziesz szukał pomocy na forum ???

Z tym nie mam problemów. Pytam tylko o propozycje, a Wam odrazu wydaje się, że o jakieś niestworzone rzeczy :o

powiedz ze uczestniczysz w szkolnym programie “KUJON” [nazwe sobie wymysl] i Twój komputer laczy sie ze swiatowa baza NASA do szukania pierwiastka chemicznego na 3 planecie od słonca :wink: a jak tego nie łykna to powiedz ze potrzebujesz troche prywatnosci, jak Ci jej nie dadza zglosisz to do trybunały praw dziecka… 8) :twisted:

LOL

A próbowałeś powiedzieć ,że chcesz przez Skype pogadać ,ale tak na prywatności ?? :mrgreen:

No i ,że telewizor wydaje promieniowanie szkodliwe dla komputera. (Na przykład!)

o Bunio ma dobry pomysł :wink: powiedz ze promieniowanie z tv źle wpływa na dysk twardy co moze spowodowac jego uszkodzenie i utrate danych a co za tym idzie kupienie nowego dysku za 200-300 zł :twisted:

a jakby to ich nadal nie przekonalo to [jesli potrafisz] zrob peudo stronke jakiegos serwisu, niby o tematyce komputerowej i napisz na niej takowe informacje o szkodliwosci telewizora na komputer :lol: :twisted:

Mi się nic nie wydaje.

Ale w takim układzie proponuję strajk głodowy :hahaha: albo

A miałem podobny problem z moją kobitą , komp rownież jest w pomieszczeniu gdzie jest tv a kobita jak zacznie oglądać tasiemce to nie ma końca , rozwiązałem problem i teraz rozmawiam sobie spokojnie w dowolnie innym pomieszceniu , poczytaj, troche kasy kosztowało ale czego nie robi sie dla prywatności

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=56789

Dobre 8) Dzięki

… programuję w PHP, autor kilku modów do phpBB z czego jeden na oficjalnej stronie phpbb2.pl, celujący z informatyki… chyba potrafię :mrgreen: Ale to nie ma sensu. Chyba użyję najprostszej metody - powiem, że chce pogadać przez skypa :mrgreen: To był chyba błąd, że o nic nie poprosiłem a już napisałem topic :mrgreen:…

@Zbych: też dobre. Dzięki :smiley:

@fiesta: Wydaje Ci się, że głupi pytanie? Ja Ci powiem tak: Nie ma głupich pytań. Są tylko głupi odpowiedzi. Mniemam, że zaszkodził Ci mróz i udam, że nic nie przeczytałem.

Buhehehehehehehehe icon_hahaha.gif

Czyżby Fiesta długie wieczory spędzał na balkonie? :lol:

"Ciemno już zgasły wszystkie światła…noc nadchodzi głuuuucha :wink: "

A jeśli chodzi o przeniesienie kompa to porozmawiaj z rodzicami,zrób im jakąś dobra kolacje, a wtedy może sie zgodzą.

Nie, ubolewam nad tym że młodzież nie potrafi rozmawiać z dorosłymi.

Ubolewam nad brakiem jakiejkolwiek inwencji własnej w rozwiązywaniu swoich problemów.

Powiedz to swoim rodzicom, jak się zapytasz dlaczego nie wolnoi Ci przenieśc komputera do swojego pokoju.

U mnie od paru dni temperatura na dworze nie spada poniżej -5 stopni a w domu mam dobre ogrzewanie i nowe okna, więc Twoje obawy są zupełnie zbytecznie.

Odnośnie problemu widocznie rodzice aż za dobrze Cię znają skoro twierdzą że:

Więc nie kombinuj tylko swoją postawą udowodnij że tak nie będzie 8)

To chyba najprostzsze i najbardziej logiczne rozwiązanie.

Dobre kontakty i porozuminie musi być oparte na wzajemnym zaufaniu. A skoro rodzice Ci nie ufają to muszą mieć do tego podstawy.

I wcale się im nie dziwię, jak startujesz do nich z takimi tekstami jak do mnie 8)

he he :smiley: kto wie.

Prędzej tobie gdyż wyskakujesz z takimi pytaniami na forum. Rozpłacz sie i ci pozwolą.

Skoro nie możesz przenieść komputera, to przenieś telewizor.

Powiedz, że :

A. Po wyniesieniu komputera znacznie zwiększy się powierzchnia ich pokoju.

B. Byłeś u [imię najlepszego kolegi] i on ma komputer u siebie w pokoju.

:lol:

Proponuję poptostu porozmawiać z rodzicami i ich wprost zapytać czy możesz przenieść komputer. Przedstaw im swój problem, że chciałbyś w spokoju sobie pogadać i, że telewizor Ci przeszkadza. Po co wymyślać jakieś głupoty. :roll:

Pomyśl trochę. Od tego chyba są rodzice by można było z nimi pogadać i by rozwiązać Twój problem. :roll:

Jeśli nie możesz przenieś komputera z pokoju rodziców to przenieś rodziców gdzieś indziej :smiley:

Powiedz ze moze być spięcie za duzo urządzen w jednym pomiesczeniu i spali ci dom :twisted:

A zresztą to nie mój problem, przenieś na siłe :stuck_out_tongue:

strajk głodowy najskuteczniejszy :lol:

trzymaj się chłopie i WALCZ o swoje :smiley:

Zapytaj sie czy komputer kupili dla Ciebie? A skoro tak, to chcesz by stał w twoim pokoju!

Ja kiedys zrobilem tak, iż chcialem sprzet grajacy moich rodzicow u siebie, i poczatkowo wziołem samą wieże pod pretekstem zgrywania muzyki z radia na kasety, noi mialem juz kawalek sprzetu u siebie, i pewnego dnia rodzice wyszli z domu na cay dzien, i kolumienki rowniez zostały przetranswerowane do mnie, i juz tak zostało :slight_smile: