Przenieść kompa - kto pomoże?

Miałem podobny problem do ciebie. Postanowiłem dostać 3 z informatyki, mama mnie sie pyta dlaczego z tak łatwego przedmiotu masz trzy a ja na to, że mam za mało komputera i musze go miec w pokoju.

Najpierw się zastanów, dlaczego rodzice twierdzą, że będziesz grał po nocach - czy przypadkiem nie dałeś im powodu do takiego twierdzenia ??

Poproś rodziców, żeby pozwolili ci na próbę przenieść komputer (powiedzmy, na dwa tygodnie), a ty w zamian obiecaj im, że nie będziesz grał po nocach.

Prosta i jasna umowa, tylko pamiętaj, że jeśli złamiesz jej zasady, to rodzice będą mieć powód, żeby ci nie ufać - a wtedy to już :dupa: blada, możesz zapomnieć o jakichkolwiek ustępstwach z ich strony.

grzena , twój “pomysł” jest wybitnie “doskonały” - bezczelny szantaż przeważnie odnosi odwrotne skutki do zamierzonego. Człowiek, który doskonale daje sobie radę z informatyką, nagle obniża loty i twiedzi, że to dlatego, że nie ma komputera u siebie w pokoju :? A do tej pory mu to nie przeszkadzało ?? Dobre :hahaha: