Przeniesienie obrazu na tv

Posiadam karte GeForce 2 MX/MX 400 z tv-out chciałem zrzucić pulpit na tv kablem s-video na chinche w celu oglądania filmów.Nie wykrywa mi wogóle telewizora nie mam już pomysłów.Może ktoś też miał taki problem i mógłby mi pomóc.

w ustawieniach karty graficznej masz opcje ktora musisz przestawic na klonowanie obrazu i w tym momencie powinienes miec tez obraz z monitora na tv.Przy filmach trzeba ustawic Tv jako ekran podstawowy i problem rozwiazany.pozdrawiam

Huckerowi4 nie wykrywa telewizora więc twoja rada mu nie pomoże.

A jakie masz sterowniki do tej karty??

Nie zapomnij przestawić telewizora na AV - czyli żeby widział telewizor sygnał z czinczy.

W sterownikach karty - klonowanie - ustawienie wyjścia sygnału automatyczny, PAL B .

Do tej karty zastosuj stery 28.32- chodzą super i nie ma problemu z wyjściem TV.

Jak płyta na VIA to pakiet 4.38.

Prawidłowa instalacja nowego stera:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

ja tez mialem taki problem ale po podlaczeniu kabla i refresh’u odnalazl mi tv - stad moja wskazowka :slight_smile:

A to niby czemu?? Powinno być ustawione dokładnie jakpiszą koledzi czyli nView na Klon Ustawienia Urządzenia>>Wybierz ekran>>Pal b i wideo pełnoekranowe na ekran pomocniczy. Jak tak nie działa to możliwe ze kabel jest źle podłączony. Ewentualnie zmienić sterowniki. :smiley:

Ściągnij programik TVSwitch for nVidia który przełącza obraz z PC --> TV i odwrotnie w sposób najprostszy jaki istnieje: jednym kliknięciem. Nie trzeba ingerować w ustawienia grafiki co jest istotne.

Chodzi ci o ten??

:arrow: http://www.shareup.com/TVSwitch-download-10969.html

Wskazanego przez Ciebie nie mogę zainstalować. A chodzi mi o ten :

snap2.jpg

Dzięki za pomoc ale nic nie poskutkowało zainstalowałem nowe stery ,nadal nie wykrywa mi tv , zklonowalem obraz opcja wymuszaj wykrywanie monitora to sie pojawiały jakieś paski .Zainstalowałem tv switcha i też dupa zbita.Może to wina kabla, już sam nie wiem. :frowning:

Mogłeś trochę namieszać stosując się do wszystkich rad na raz. Spróbuj powrócić do pierwotnych ustawień i uruchomić TVSwitch-a. Ale najpierw radziłbym Ci sprawdzić czy nie masz uszkodzonego kabla PC–>TV. Powodzenia.

Kabel lub przejściówka - Czincz - SVHS

Jak masz gniazdo EURO to kup przejściówke euro-svhs i połącz kablem svhs. Staraj się aby kabel był oryginalny i do 5 m długości.

Oczywiście telewizor przestaw tak aby czytał z tego gniazda EURO.

Sprawdzałeś czy wejście Czincz VIDEO jest sprawne, jedno to Video drugie to Audio - masz tylko wsadzić wtyczke VIDEO do gniazda czincz Video.

Dzwięk masz z karty muzycznej kompa.

Wyjście SVHS karty grafiki nie przenosi Audio tylko Video.