Przeniesienie programu na inną partycję

Witam.

Problem może wydawać się głupi ale zależy mi na rozwiązaniu.

Mam dwie partycję po 40GB i chciałbym by na gry były tylko na drugiej.

Chciałbym w miarę bezboleśnei przenieść kilka gier z pierwszej partycji na drugą - jak to zrobić?

Oczywiście rozumiem że to kwestia ustawień w rejestrze ale może jest jakiś programik który to automatyzuje?

Z pewnych względów nie wchodzi nomen omen w grę :slight_smile: przeinstalowanie - mam kilka gierek na Steamie i nie zamierzam znowu ściągać wszystich updatów. Z kilkoma poprawkami do innych też się bardzo namęczyłem - nei chcę ruszać czegoś co działa.

Konkretnie muszę przenieść: Baldurs gate 1 i 2, Neverwinter z dodatkami, Half Life z dodatkami, Half Life 2 z episodami.

Może jest prosty sposób by przenieść chociarz część z nich?

Wygodny :stuck_out_tongue:

wygodnych nie ma

Ręczne kopiowanie tych gier na tą drugą partycję, a potem tylko utworzenie nowych skrótów.

utrivv , po przeniesieniu musisz się liczyć z utratą działania niektórych gier, ponieważ wiele gier zapisuje swą konfigurację do rejestru, a ten jak wiadomo nie zaktualizuje się sam więc tak czy inaczej czeka cię przeinstalowanie gry/gier.

rokko , niekoniecznie te gry nie zadziałają. Ja miałem podobną sytuację kiedyś i wszystko działało OK, bez reinstalacji gierek.

Ja tylko mówię, że wiele gier może mieć problemy po przeniesieniu z domyślnej lokalizacji do innej. Ale jak utrivv , nie spróbujesz to się tego nie dowiesz.

O ile pamiętam System mechanic robi coś takiego.