Przeniesienie przedmiotów z polskiego na zagranicznego ebaya

(Shamanos) #1

Witam, :slight_smile:

jakiś czas temu wystawiłem kilkanaście przedmiotów na polskim ebay'u, po namyśle zdecydawołem, że za większą cenę osiągnę, gdy sprzedam je w amerykańskiej wersji serwisu. Niestety nie mogę znaleźć żadnego narzędzia, które by takie przeniesienie lub skopiowanie umożliwiało. Czy istnieje taka opcja w ebay, żebym za pomocą paru kliknięć myszką dodał przedmioty na zagranicznego ebay'a, czy też muszę od nowa mozolnie je wystawiać??

pozdrawiam

eee... Przedmioty nie są "przypisane" do polskiego bądź amerykańskiego ebaya. Widzą je też użytkownicy amerykańscy. BTW wątpie aby jakiś Amerykanin kupił przedmiot z Polski, z powodu wysokich kosztów wysyłki.

(Shamanos) #3

chyba jednak nie, gdy wpisuję fraze dotyczącą przedmiotu w polskim ebayu, to znajduje mi go w wyszukiwarce ebay'a,

natomiast gdy wpisuje w innych wersjach serwisu przedmiot nie pojawia się w wynikach wyszukiwania :frowning:

(Asiaj90) #4

a zaznaczyłeś, że zgadzasz się wysłać przedmiot za granicę? i określiłeś wysokość kosztów przesyłki za granicę?

bo jak tak powinno być we wszystkich ebayach, a jak nie to zrób to i się wyświetli wszędzie.