Przeniesienie przycisku POWER

Witam.Ostatnio chciałem dokonać dropnego moddingu na moim komputerze.Moja obudowa najnowsza nie jest.Przycisk POWER ma w dolnej części obudowy.Chcę go przenieść na górę,wieczko komputera :)Czy taki przycisk się nada:

http://allegro.pl/przycisk-zwierny-okra … 92246.html

Jak go zamontować,i czy wystaeczy obciąć kabelek od starego przycisku i przylutować do tego?Proszę o pomoc.

Wiercisz lub wycinasz dziure, montujesz guzik, ucinasz kable idące do aktualnego guzika, lutujesz je do nowego (przedłużasz jesli trzeba) i po sprawie.

Ten powinien się nadać - głownie chodzi o to aby ten guzik był nie przełączający tylko zwierający - czyli nie jak przełącznik do światła On/Off tylko jak guzik z myszki, który klika i wraca do poprzedniego stanu.

Jednak patrząc logiczniej - Wszystko sie nada. Ja odpalam serwer “na kabelki” - wystają mi dwa kabelki i je zwieram na chwileczke :smiley:

Ten guzik to jest przy ubraniach, tu mamy przycisk… i zwie się on monostabilny… I tak nada się.

Wcale nie musisz odcinać kabli od obecnego wyłącznika. Możesz używać obu jednocześnie/zamiennie. Kable do nowego wyłącznika możesz podłączyć bezpośrednio do płyty/wtyku z oryginalnego wyłącznika albo bezpośrednio do oryginalnego wyłącznika. Wyłączniki łączysz równolegle.

:roll:

poprostu nie chce starego przycisku :)Chce tam wyciąć otwór i dać wentylator:D

Dodane 14.03.2013 (Cz) 20:31

A polecicie jakis lakier tak wytrzymały że jak popsikam myszkę to będzie długo trzymał?