Przenoszenie danych z uszkodzonego dysku

Witam.

Na swoim starym dysku 80GB mam dane, ale ten dysk posiada dużo bad sektorów. Kupiłem używany dysk 80GB. Sprawdziłem go HDD Regenerator i nie znalazł błędów. Po skopiowaniu plików ze starego dysku na nowy (czasami wyskakiwał błąd CRC, więc pliku nie dało się skopiować) ponownie odpaliłem HDD Regenerator i program znalazł dużo błędów. Sformatowałem nowy dysk i znów użyłem HDD Regenerator i ten nic nie znalazł. Moje pytanie brzmi jak moge przenieść dane na nowy dysk aby nie było na nim bad sektorów. Oraz jak potrząsam starym dyskiem to nic nie słychać żeby w nim latało a jak potrząsam nowym tzw. Seagate Barracuda 7200.10 80GB to słychać że coś w nim lata tzw nie po całym dysku tylko w jednym miejscu. Proszę o odpowiedź.

przegrywając dane NIE DA SIĘ przenieść “bad sector-ów” (są to f i z y c z n e uszkodzenia powierzchni dysku(-właściwie dysków :wink: ) przerzuć tylko te pliki o których wiesz, że się poprawnie przegrały poprzednim razem (możesz też użyć polecenia “chkdsk” - więcej o nim w Pomocy Windows ;-))

P.s.

Twarde dyski nie przepadają za przeciążeniami (potrząsaniem też :wink: )