Przerobienie gry z PS na PC

Witam.

Czy można w jakiś sposób przerobić te gierki na kompa?

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2

Dragon Ball Z: Budokai 3

Bardzo mi zalezy prosze o odpowiedź

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

można ale nie wiadomo jak. A poza tym to chyba nielegalne. Mój kumpel zna osobe która się tym zajmuje ale czy to prawda to nie wiem :?

Przepraszam ale co to za odpowiedź? Według mnie złamanie regulaminu ;/ eh spytałem sie bo gra mi się podoba a czy legalne czy nie to powinienem sie dowiedzieć własnie tu :))

Emulatory są do takich rzeczy, ale nie jest to legalne.

ramirez1 jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej zamilcz

serwer nie, nieda sie przerowić gry z ps2 na PC, jest to technicznie niemożliwe, można natomiast jeśli masz dobrego kompa emulować gre na PC ale też nie wszytkie a w zasadzie to bardzo mało :wink:

:o :shock: :-o :x

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=64370

niechce nic mowic ale teraz by się przydał pan moderator bo ten koles pomylił fora…

ramirez1 Wysłany: 23.11.2006 (Czw) 18:42 Temat postu: 


ta to sie dowiaduj dalej

PS: dzieki za pomoc

ja for nie pomyliłem co najwyżej pomyłką to ty jesteś

serwer to zależy jakiego masz kompa :wink:

Emulatory istnieją, ale jak te gry na PS2 wyglądają a jak na kompa.

Byś musiał mieć mega wypaśnego kompa (co nie znaczy, że nie masz). :stuck_out_tongue:

Trzeba poczekać na tych co się lepiej znaja, a jeszcze lepiej to na tych, którzy już to robili :slight_smile: .

Kolega ramirez1 - został nagrodzony za swoją “twórczość”.

Ponadto zakaz pisania na 48 godzin w celu ochłonięcia.

Zbędne posty ramirez1 oraz inne będące dyskusją z nim -> KOSZ

heh twórcą zostałem a w nagrodę ban.ok idę ochłonąć

serwer ,

Z tego co wiem chyba da się zrobić coś takiego.

Owszem emulatory istnieją-i nie jest to nielegalne ,można sobie pobrać i zainstalować , tylko trzeba mieć oryginalny bios konsoli-bo właśnie to jest nielegalne i ciężko jest go zdobyć.Ale gra nie warta jest '‘świeczki’'bo nie każda gra działa(jest lista ) z 34 gier które posiadam działa w emulatorze tylko 2 i albo są problemy z głosem albo z szybkością wyświetlania-minimum do emulatora to procesor 3Ghz , wcześniej na procesorze 1,8Ghz to nawet emulator nie chciał się odpalić. :stuck_out_tongue: Na szczęście posiadam jeszcze konsolę. :stuck_out_tongue:

Jest to legalne, ale tylko wtedy, gdy gry posiadasz oryginalne (zresztą piraty mają często problemy). Ale PS2 posiada procesor 128bit, a na komputer takiego nie znajdziesz. Niby zagrasz na dobrym sprzęcie, ale to się w ogóle nie opłaca, gra traci wtedy swój urok, zresztą już nie tak drogo można dostać używane PS2.

To prawda w zupełności masz rację KijekPL23 mam emulatory ale konsoli też nie sprzedałem :lol: