Przerobienie obrazu gry S.T.A.L.K.E.R


(Fempter) #1

Witam wszystkich. Wczoraj wujek z Anglii przysłał mi grę S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla. Niestety jest ona po Angielsku ale na internecie znalazłem pełne spolszczenie gdzie wystarczyło tylko podminić plik z gry. Ale nie chcę ciągle podmieniać tego pliku więc pomyślałem sobie że zrobie kopie zapasową gry w formacie ISO. Lecz potrzebuję programu dzięki któremu będę mógł przerobić tem obraz płyty na komputerze gdyż nie chcę ciągle ściągać z internetu tego spolszczenia. Czy możecie podać jakiś program bo przeszukałem dużo stron w internecie ale programu takiego nie znalazłem. Z góry dzięki :wink:


(Sk91) #2

Strasznie podejrzane...


(Fempter) #3

A co jest strasznie podejżane ?


(Fempter) #4

Pytam się przecież konkretnie...


(Joqer) #5

np: poweriso, alcohol 120%...

btw. ile placil wujek za przesylke z anglii do pl? pakuja to jakos ladnie? opakowanie nie bylo rozerwane? (mam niewiele czasu na bladzenie po post office, dlatego pytam).


(Neon1992) #6

Do tego typu rzeczy polecam: UltraISO , sam z niego korzystam. Wersja demo działa tylko na plikach do 350MB, powyżej żeby coś robić trzeba mieć full wersję.


(Fempter) #7

Jak mi przyszło to było ładnie opakowane a w środku te takie foliowe zabezpieczenie (w sensie że w folii takie powietrze było). Żadnego rozdarcia. Akurat ile płacił to nie wiem :?


(Petexfree) #8

Siema. Masz to spolszczenie do Stalkera pełne skad sciagnales? Odpisz prosze i jak mozesz daj mi linka zebym sobie mogl pobrać.

Napisz tutaj albo na maila ******* albo na GG: ******* bardzo mi na tym zależy. Pozdro.


#9

petexfree , prosisz na forum to odpowiedzi także na forum oczekuj.

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ą, ż, ę, ó, itp.), w związku z tym proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.