Przerobienie xp

witam serdecznie chciałem sie pobawić i przerobić mój XP na viste włącznie z aero glass proszę o linki z programami które będą mi potrzebne podczas instalacji :slight_smile:

http://www.searchengines.pl/Transformac … 91642.html

bardzo dobry i kompletny poradnik jak zamienić XP w a’la Vista. Bo jednak Vista, to Vista i na 100% wyglądu się nie da zmienić. Można zrobić bardzo podobne efekty.

Masz poradnik na forum i nie podam linka bo nie lubie ludzi którzy myślą że mogę wszystko zrobi ( przerobić xp na viste ) a myślą że jak napisze na forum , to na złotej tacy podadzą .

Poszukaj albo naucz się szukać , jest na forum 1 dobry poradnik jak to zrobić

dzięki za ten poradnik

Że jest to się zgodzę, ale dobry to już nie. Nieaktualizowany od 2006 roku, linki do starych programów. Nie ma wzmianki o darmowych programach do Aero. Przydałaby się jego kompletna odbudowa lub stworzenie nowego.

ten co ja dałem został stworzony w 2007 roku, i te programy o tam są trzeba szukać nowszych wersji.

przerobiłem juz mam aero wiecej mi nie trzeba :slight_smile:

Może zainstaluj Vista Mizer?

Instaluje się może 15min. i jest :slight_smile:

To może podziel się i wyślij jakieś screen pulpitu?

Nie dość, że nowszy to jeszcze dużo fajniej napisany- większy wybór. Sam używam go przy przerabianiu. Dzięki temu końcowy efekt wygląda tak (u mnie):

deecd36e39810529m.png

Dodam, że wszystkie funkcje w eksploratorze są działające.

Pablo55 , mógłbyś powiedzieć co dokładniej użyłeś do osiągnięcia takiego wyglądu ??

http://www.programosy.pl/program,vista.html To jest Vista transformation pack 9 edycja jak chcesz mieć to co Pablo55. Ja obecnie mam Vista Inspirat i jestem bardzo zadowolony nie miesza w systemie płynnie chodzi i fajnie wygląda + do tego jeszcze program ObjectDock i jest kozak :stuck_out_tongue:

Nie używałem żadnych transformerów do pełnej zmiany (tylko Vista Inspirat dla ikonek Visty)

-skórka Aero z WindowBlinds

-Menu Start stworzone ViStartem+styl imitujący na Windows 7 b. 6801

-Pasek adresu- QTAdressBar

-Wyszukiwanie- QTToolbar

-Pasek niżej- Styler z odpowiednią skórką (tylko ten pasek)

-Ikonki dokumentów i folderów- znalezione na CrystalXP

-Pasek Dock- RocketDock (zainstalował się z Vista Inspirat).

-Sidebar- ten przeportowany z Visty

-Wskaźniki zajętości dysków- Vista drive Icon

Poza tym VTP 9 chyba nie jest zgodne z XP SP3.

to nielegalne, używanie ściągniętego z Visty sidebara

I co z tego. :stuck_out_tongue:

MS się tym chyba bardzo nie przejmuje.