Przeróbka XP - nazwa i logo systemu przy wyłączaniu

Czy możliwe jest zmodyfikowanie XP w taki sposób by przy wyłączaniu pojawiała się nazwa i logo systemu (lub obojętnie jaka bitmapa) zamiast grafiki która jest tłem logowania (LogonUi.exe)? Mam przygotowany super LogonSkin, ale niestety nie pasuje on do wyłączania komputera.

PS. To ma być coś jak w Ubuntu: ładowanie systemu (bitmapa 1), logowanie itp (bitmapa 2) oraz wyłączenie systemu (bitmapa 1).

Z góry dziękuje za pomoc. Sorry, jeżeli już było, ale nic nie znalazłem.

Nie było ?? Pełno takich tematów jest . A nawet jak nie znajdziesz to zostaje google

http://www.google.pl/search?hl=pl&clien … &lr=Wyniki 1 - 10 spośród około 86,300 dla zapytania zmiana ekranu logowania. (Znaleziono w 0,08 sek.)

Poczytał byś regulamin.

Mi nie chodzi o to, żeby ekran logowania i ten przy zamykaniu były takie same :smiley: Wyraźnie (przynajmniej dla mnie) napisałem to w pierwszym poście. Ekran logowania to ja zmieniać umiem, ale chodzi o to, żeby właśnie logowanie miało inną bitmape i wyłączanie inną.

PS. Po zastanowieniu myślę czy można by było zrobić tak jak w Ubuntu. Czyli jak system się ładuje jest logo systemu i pasek ładowania (jak w Windowsie), potem mamy panel logowania (to też się zgadza) i chcę aby wyłączający się XP pokazywał jak Ubuntu: Logo i pasek postępu. Możliwy taki bajer??