Przeróbka zdjęc nadranych jako dvd na jpg

Witam serdecznie,

Bardzo proszę o pomoc, jak przerobić film z wesela, na którym jest nagrany film i co najważniejsze zdjęcia, które bardzo bym chciała wywołać u fotografa w większych formatach i zawiesić na ścianie. Jak otwieram film mam go podzielonego na kilka części i jest tam jedna nazwana “album” i ona najbardziej mnie interesuje. Jak otwieram płytkę pokazują mi się dwa foldery AUDIO_TS i VIDEO_TS - zdjęcia są zrobione coś na styl prezentacji multimedialnej, czyli zdjęcia wlatują z każdej strony, gra muzyczka itp. Błagam pomóżcie jak to przerobić, to jest jedyna pamiątka z mojego ślubu.

Pozdrawiam Agata

Zdjęcia na upartego można by wyciągnąć, edytując film zgrany na dysk do formatu AVI, ale będą one miały rozdzielczość typową dla DVD czyli 720 x 576 punktów, a z tego nie zrobisz dobrych odbitek. :frowning:

a przynajmniej takie 10x15 będą ładne? żebym mogła włożyć je do albumu?

dziękuje za odpowiedz

Raczej nic z tego :frowning:

Piksele / cm przy odbitce 10x15 

800x600 Zła jakość 

1024x768 Niska jakość

1600x1200 Dobra jakość

2048x1536 Wysoka jakość

Cytat pochodzi ze stron Fotolabu

EDIT:

Tak mi się teraz wymyśliło:

Może osoba / firma, która tworzyła film ze ślubu ma jeszcze materiały źródłowe?

Firmy z reguły takie coś przechowują, żeby można było wyprodukować inną kompilację.

O ile ślub nie był 100 lat temu. :slight_smile:

a ja poiem ze da sie to zrobic, bo jakis czas temu nagralem w nero (jak jeszce nie umialem kompa dobrze obslugiwac) plytke ze zdjeciami i zaznaczylem zdjecia wiec nagralo mi jako VCD czy jakos tak, ale orzy odtwarzania w PowerCyberlink czy jakos tak, jest tam opcja ktora pozwala na zapisanie zdjec w plikach JPEG